Kolekcja Bruno

(W tej kategorii znajduje się 5 produktów )

Pokazano 1-5 z 5 pozycji
Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Bruno to meble o prostych niemal geometrycznych kształtach. Połączenie ciemnych deseni frontów z imitującym drewno wybarwieniem korpusów mebli sprawia, że całość prezentuje się świeżo i z klasą. Z kolei wysokie nóżki, na których osadzone zostały poszczególne elementy kolekcji, wnoszą do aranżacji lekkość i wrażenie przestronności. Ponadto, dzięki nim poprawisz optyczne proporcje wnętrza.

Linia mebli Bruno to kolekcja najbardziej niezbędnych, a zarazem najbardziej praktycznych mebli do każdego pomieszczenia. Z myślą o państwa komforcie przygotowaliśmy zestawy mebli dedykowane wymagającej przestrzeni dziennej oraz garderobie. Przemyślana konstrukcja oraz wysokogatunkowe komponenty sprawiają, że meble będą przez długi czas cieszyć oko nienagannym wyglądem.

Wielbiciele samodzielnej aranżacji wnętrz mogą skorzystać z szerokiej oferty pojedynczy elementów, wśród których znajdują się liczne komody, również te w nowoczesnym wydaniu, a także szafki RTV i wysokie witryny z częściowo przeszklonym frontem. Dopełnieniem serii jest stolik kawowy.

Funkcjonalność mebli wyraża się w zastosowanych innowacjach, wśród których na pierwszy plan wysuwa się bezuchwytowy system otwierania, specjalne prowadnice umożliwiające pełny wysuw szuflad i mechanizm „push to open” ułatwiający codzienne korzystanie z zawartości szafek. W opcji dodatkowej do poszczególnych mebli dostępne jest również oświetlenie LED.