Meble łazienkowe Millie(1 produkt)

Meble łazienkowe Millie

Kolekcja Millie to nowoczesne meble łazienkowe. Połysk frontów dopełniają starannie dobrane desenie korpusów poszczególnych szafek. Dostępna paleta kolorów oferuje szeroki wybór modnych wykończeni – od szarości, poprzez mocny brąz, aż po ciepłą tonację przypominającą wybarwienie drewna.

Millie udowadnia, że nawet tanie meble łazienkowe mogą być funkcjonalne i ładne. Za przechowywanie w zestawie odpowiada duża szafka wisząca (nazywana słupkiem) i jej bliźniacza wersja o mniejszych wymiarach. Wnętrza obu szafek wypełniają półki zamknięte, dostępna jest też głęboka szuflada na kosmetyki i inne niezbędne do pielęgnacji akcesoria.

Z kolei szafka łazienkowa z lustrem łączy w sobie tak sporą pojemność, jak również duże lustro, które ułatwi codzienną higienę czy nakładanie makijażu. Meble do łazienki w takim zestawie upiększą wnętrze i sprawią, że pomieszczenie wyda się jaśniejsze i bardziej przestronne.

W linii mebli znajduje się również wisząca szafka pod umywalkę, która zarówno rozmiarem, jak i wyglądem idealnie komponuje się z dołączoną w zestawie umywalką ceramiczną. Dodatkowa oferta akcesoriów łazienkowych obejmuje również baterię umywalkową oraz syfon.

Dodatkowym atutem łazienki Millie jest oświetlenie LED umieszczone w górnej krawędzi szafki z lustrem oraz w szafkach wiszących. Ponadto meble łazienkowe wiszące ułatwiają utrzymanie porządku w całym pomieszczeniu, system podwieszenia szafek sprawia, że zyskujesz łatwość w dotarciu nawet do zakamarków pokoju kąpielowego.

Zobacz też

  1. Wąska łazienka – 5 pomysłów, by stała się jasna i przestrzenna.
  2. Modna łazienka.
  3. Szara łazienka – 5 pomysłów na nowoczesną aranżację.

    Ostatnie komentarze klientów: