Meble Green

Meble Green W tej kategorii nie ma produktów

Meble Green to nowoczesne podejście do stylu skandynawskiego. W tej kolekcji doskonale przenika się opływowa forma mebli z charakterystyczną dla stylu skandynawskiego kolorystyką. Faktura drewna... Czytaj więcej

Cechy kolekcji:

Meble w stylu skandynawskimWysokie nóżkiDelikatne uchwyty

Meble Green

Meble Green to nowoczesne podejście do stylu skandynawskiego. W tej kolekcji doskonale przenika się opływowa forma mebli z charakterystyczną dla stylu skandynawskiego kolorystyką. Faktura drewna nada pomieszczeniu przytulności, a biel świeżości. Natomiast wysokie nóżki sprawiają, że meble będą wyglądać lekko. Całość dopełniają nieduże, metalowe uchwyty.

Meble Green oferują gotowe zestawy mebli, dzięki którym praktycznie, ale i stylowo urządzisz salon. Możesz również stworzyć własny zestaw mebli, który będzie dopasowany do Twoich potrzeb. Meble Grenn oferują kilkanaście elementów, wśród których znajduje się:

- komody o zróżnicowanych szerokościach. Możesz wybrać model, który posiada same szafki lub komodę, która ma szafki i szuflady.

- Jeśli potrzebujesz miejsce do ekspozycji ulubionych przedmiotów, to wybierz witrynę. Model wysoki posiada częściowo przeszklony front, a model niszy otwarte półki.

- W salonie nie może zabraknąć takich elementów jak szafka RTV oraz stolik kawowy. Dodatkowo szafka RTV w zestawie posiada wiszącą półkę.

Zobacz też:

  1. Nowoczesne meble do salonu – galeria inspiracji!
  2. Bierzemy pod lupę nowoczesny salon. Jak zaprojektować, wykończyć i umeblować wnętrze.
  3. Modne komody do salonu