Meble Sarah(4 produktów)

Meble Sarah

Kolekcja Sarah to przede wszystkim funkcjonalne meblościanki, które składają się z różnych elementów. Podstawą zestawu jest szafka RTV, która zawiera otwartą półkę na dekoder oraz dwie zamykane szafki typu barek. Kolejna część to wisząca witryna. W zależności od wybranego elementu może być to model z częściowo przeszklonym frontem, który wyeksponuje Twoje ulubione przedmioty lub model z frontem zabudowanym – dostarczy on dodatkowego miejsca do przechowywania domowych akcesoriów. W skład każdej meblościanki wchodzą również dwie wiszące półki, które będą estetycznym łącznikiem między witrynami.

Elementem dodatkowym, który możesz dobrać do każdej meblościanki, jest komoda. Posiada ona częściowo przeszklony front. A w jej wnętrzu znajduje się pojemna półka.

Meble Sarah dostępne są w modnej kolorystyce. Dodatkowo czarne ramki wokół przeszklonych elementów sprawiają, że meble prezentują się nowocześnie i designerko. A jeśli zależy Ci na podkreśleniu zawartości szklanych półek, dobierz oświetlenie LED, które znajduje się w opcji dodatkowej.

Zobacz też

  1. Magia meblościanki – kultowy mebel, który na nowo rozkochał Polaków!.
  2. 4 nowoczesne meblościanki, czyli zestawy mebli do modnego salonu.
  3. Meble do salonu, które pasują do szarych ścian. Zobacz 12 inspiracji!.

    Ostatnie komentarze klientów: