Meble Sarah(4 produktów)

Meble Sarah

Meble Sarah to nowoczesny zestaw do salonu. Meble charakteryzują się prostą i minimalistyczną formą. Nowoczesny charakter został podkreślony przez dostępną kolorystykę oraz kontrastowe wstawki zastosowane wokół przeszkleń w witrynach.

Chcesz jeszcze bardziej podkreśli nowoczesny styl mebli? W opcji dodatkowej istnieje możliwość dobrania oświetlenia LED. Światło pada na szklane półki, które występują w wiszących witrynach oraz komodzie. Dzięki niemu wyeksponujesz ulubione przedmioty, podkreślisz nowoczesny styl mebli oraz zadbasz o wyjątkowy nastrój w salonie.

Meble do salonu Sarah składają się z kilku elementów. Pierwszym z nich jest praktyczna i funkcjonalna szafka RTV. Posiada ona zamknięte szafki oraz otwartą półkę. Dla stworzenia ciekawej meblościanki, jednocześnie wykorzystuje się dwie szafki RTV. Z pozostałymi meblami tworzą spójną całość.

Kolejne elementy, które tworzą zestaw mebli do salonu to wiszące szafki oraz witryny. Witryny, w odróżnieniu do szafek, posiadają szklane wstawki. We wnętrzu mebli znajduje się szereg półek.

Dodatkowymi pozycjami w propozycji Sarah są wiszące półki, na których możesz zaprezentować ulubione zdjęcia lub pamiątki z wakacji. Ostatnim meblem dostępnym w tej kolekcji jest nowoczesna komoda, która w górnej części posiada szklane wstawki

Ostatnie komentarze klientów: