Lampa kinkiet Eye Spot White I 6014
W magazynie

Lampa kinkiet Eye Spot White I 6014

90 zł
Dostawa: do 5 dni roboczych
Lampa kinkiet Eye Spot Black I 6018
W magazynie

Lampa kinkiet Eye Spot Black I 6018

90 zł
Dostawa: do 5 dni roboczych
Lampa sufitowo-ścienna Awinion Graphit I 9718
W magazynie

Lampa sufitowo-ścienna Awinion Graphit I 9718

205 zł
Dostawa: do 5 dni roboczych
Kinkiet ścienny typu góra/dół Haga White 9708
W magazynie

Kinkiet ścienny typu góra/dół Haga White 9708

135 zł
Dostawa: do 5 dni roboczych
Kinkiet ścienny zewnętrzny Rio II 4424
W magazynie

Kinkiet ścienny zewnętrzny Rio II 4424

195 zł
Dostawa: do 5 dni roboczych

Lampy ścienne i kinkiety

Designerskie, klasyczna, a także nowoczesne lampy ścienne do każdego pomieszczenia wniosą przyjemny dla oka blask, a nadając mu wrażenie przytulności, korzystnie doświetlą każdy zakamarek wnętrza. Jako podstawowe wyposażenie każdego mieszkania lampa ścienna ma niezwykłą moc kształtowania atmosfery. W zależności od liczby i rozmieszczenia źródeł światła możesz zaakcentować Twoje ulubione części salonu, sypialni lub uczynić przedpokój bardziej funkcjonalnym i dostępnym. Decydując się na kinkiet, możesz również spersonalizować przestrzeń lub podkreślić styl, który był inspiracją na drodze do urządzenia Twojego własnego „M”.

Najlepsza lampa ścienna do salonu i sypialni

Kinkiety ścienne do salonu to szeroki wybór różnorodnych propozycji, które przede wszystkim dekorują przestrzeń, ale też zapewniają optymalny poziom doświetlenia, tak aby każdy z przebywających w tej wspólnej części domowników, mógł cieszyć się najwyższym komfortem podczas wieczornego wypoczynku.

W zależności od miejsca montażu i ostatecznej roli, jaką lampa ścienna pełnić będzie w pomieszczeniu tak dopasować model, aby w odpowiadał na stawiane przed nim oczekiwania, a także komponował się z wystrojem. Zatem jeśli wybierasz kinkiet do sypialni, najistotniejsze będą walory estetyczne oraz moc emitowanego przez źródło światła. Z kolei chcąc podświetlić galerię obrazów, swoją uwagę skieruj na sposób rozchodzenia się promieni spod abażuru – im szerszy strumień światła, tym korzystniej prezentować będzie się Twoja kolekcja.

Nad lustrem doskonale sprawdzają się lampy ścienne z abażurem. Smukła forma i elegancki wygląd sprawiają, że są one idealnym dodatkiem do wnętrza urządzonego w każdym stylu. Korzystając z naszych propozycji, możesz wybrać też lampa ścienna do czytania, emitowane przez niego światło znacznie umili Ci chwile spędzone z ulubioną lekturą, a także uchroni Cię przed koniecznością zapalania górnej lampy.

Lampy ścienne w różnych stylach aranżacyjnych

Najpopularniejszy obecnie kinkiet góra dół to współczesny trend, który już na stałe zadomowił się w naszych wnętrzach. Za prosty kształt, łagodne kolory i piękny efekt świetlny pokochały go dotychczas zaciemnione części salonu, jadalni, a także sypialna. Lampa ścienna o takim układzie emituje nastrojowe światło, które rozchodzi się po powierzchni ściany, dając przyjazny półcień w całym pomieszczeniu. Dodatkowym atutem jest to, że zawieszona na wysokości oczu lampa nie będzie razić.

Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, prezentujemy nowoczesne lampy ścienne, które wyróżniają się dobrym designem, ciekawą formą, a przede wszystkim starannym wykonaniem. Cześć oferowanych przez nas modeli ma bardziej biżuteryjny charakter, który koresponduje ze skromną elegancją wyróżniającą styl glamour.

Z kolei industrialne kinkiety ścienne przybrały łagodne kolory i cylindryczny kształt. Surowość takiego wnętrza doskonale podkreśli starannie dobrany czarny kinkiet. Chcąc ocieplić panującą w lofcie atmosferę, warto wybrać biały kinkiet, który zamontowany na jednej ze ścian przełamie chłód i nieco ożywi aranżację.

Lampy ścienne doskonale sprawdzają się tak w domach, mieszkaniach, jak i dopełniają aranżację pomieszczeń biurowych i gabinetów, których elegancki wygląd jest na wagę złota.

Zobacz też:

łóżko sypialniane

Nowy asortyment w Mirjan24 – lampy

Nowy Rok upływa pod znakiem innowacji, których dostarcza nowy asortyment w Mirjan24. Dopiero co prezentowaliśmy wam narożniki z oświetleniem LED, a tu już czas na kolejną odsłonę wnętrzarskich hitów. Chcąc zapewnić Ci możliwość skompletowania wyposażenia salonu, sypialni czy łazienki w jednym sklepie online, właśnie poszerzyliśmy ofertę o designerskie lampy.

Zobacz więcej