Lampa ogrodowa w kształcie kuli Cumulus S 6976
W magazynie

Lampa ogrodowa w kształcie kuli Cumulus S 6976

199 zł
Dostawa: do 5 dni roboczych
Lampa do ogrodu w kształcie kuli Cumulus L 6978
W magazynie

Lampa do ogrodu w kształcie kuli Cumulus L 6978

399 zł
Dostawa: do 5 dni roboczych
Kinkiet ścienny zewnętrzny Rio II 4424
W magazynie

Kinkiet ścienny zewnętrzny Rio II 4424

195 zł
Dostawa: do 5 dni roboczych

Lampy zewnętrzne

Lampy zewnętrzne są popularnym sposobem dekoracji ogrodów, tarasów i balkonów. Z natury stanowią odpowiedź na potrzeby podświetlenia roślinności, a także zaciemnionych miejsc wokół naszych domów. Zróżnicowanie rozmiarów i kształtów pozwala wybrać lampy ogrodowe, które umilą Ci spędzony na łonie natury czas, oświetlą ścieżki i efektownie wyeksponują wypielęgnowaną zieleń.

Nowoczesne oświetlenie ogrodowe

Efektowna iluminacja starannie pielęgnowanego przez Ciebie ogrodu to jedynie wierzchołek góry różnorodnych zastosowań. Oferowane przez nas lampy do ogrodu są także niezastąpione jako podświetlenie elewacji budynku, garażu i wjazdu na posesję. Według własnego uznania możesz rozświetlić nimi także przydomowy taras, okolice basenu lub oranżerii.

Każda lampa do ogrodu, która znajduje się w naszej ofercie, stanowić będzie atrakcyjne podświetlenie prywatnych posesji, jak również pensjonatów, gospodarstw i restauracji. Odporność na czynniki atmosferyczne znacznie zwiększa żywotność i wydłuża okres eksploatacji lampy zewnętrznej.

Lampy ogrodowe i ich funkcjonalność

Lampy ogrodowe kule są niekwestionowanym ulubieńcem wszystkich terenów zielonych. Zarówno kształtem, jak i przyjemną barwą światła podkreślają żywą zieleń natury. Kule ogrodowe doskonale prezentują się samodzielnie, w skupisku kilku sztuk stanowią jeszcze bardziej wyjątkową dekorację ogrodu.

Z kolei reflektor punktowy z grotem ziemnym będzie idealnym rozwiązaniem, jeśli chcesz oświetlić konkretny obszar swojej posiadłości. Dzięki możliwości ustawienia głowicy możesz zastosować go jako oświetlenie punktowe, które precyzyjnie doświetli wybrane przez Ciebie miejsce. Ciemna powłoka to dodatkowy atut, ponieważ sprawia, że lampa zewnętrzna dyskretnie wtapia się w otoczenie, przez co nie rzuca się w oczy.

Wybierz lampy zewnętrzne od Mirjan24 i ciesz się pięknym, a zarazem efektownie podświetlonym ogrodem za dnia i w nocy!

Zobacz też:

Oświetlenie

Nowoczesne oświetlenie LED

Thomas Alvy Edison w 1879 roku wynalazł pierwszą żarówkę, która świeciła 40 godzin. Ten wynalazek odwrócił funkcjonowanie świata od 180 stopni, zaczęła się era oświetlenia elektrycznego, która trwa do dziś.

Zobacz więcej