Sypialnia Bed-Concept

Sypialnia Bed-Concept (14 produktów)

Innowacyjne meble sypialniane z linii Bed-Concept to szeroka gama obejmująca nowej generacji półkotapczany oraz serię dodatkowych elementów, które jeszcze bardziej zwiększają funkcjonalność... Czytaj więcej

Cechy kolekcji:

Wyjątkowy wygląd Wspomaganie otwieraniaNowoczesne rozwiązania

Sypialnia Bed-Concept(14 produktów)

Oświetlenie LED Concept Listwa klejona CN1/CP1

135 zł

Dostawa: od 35 do 45 dni roboczych

Lampka LED z gniazdem USB Bed-Concept BC

185 zł

Dostawa: od 35 do 45 dni roboczych

Sypialnia Bed-Concept

Innowacyjne meble sypialniane z linii Bed-Concept to szeroka gama obejmująca nowej generacji półkotapczany oraz serię dodatkowych elementów, które jeszcze bardziej zwiększają funkcjonalność tych mebli. Zmyślna bryła złożona wizualnie niczym nie odróżnia się od zwykłej szafy, co niewątpliwie pozwala jej wtopić się w otoczenie i nie przyciąga spojrzeń wpadających z wizytą gości.

Nowoczesny półkotapczan to świetne rozwiązanie do małej sypialni lub salonu, który z różnych względów pełni też rolę miejsca do spania na co dzień. Złożony nie zajmuje wiele powierzchni, dlatego najczęściej jest nazywany meblem oszczędzającym przestrzeń. Dostępność w wielu rozmiarach sprawia, że łatwo dopasujesz go do swoich potrzeb i ilości wolnego miejsca w pomieszczeniu.

Połączenie prostej bryły z designerskim wyglądem sprawia, że meble sypialniane Bed-Concept wpadają w oko również młodszym użytkownikom, dlatego m.in. półkotapczany coraz chętniej goszczą w pokoju młodzieżowym, studenckim i kawalerkach. Rozłożone zapewniają komfortowy wypoczynek, a po złożeniu łóżka chowanego w szafie nastolatek zyskuje wolną przestrzeń na realizacje swoich pasji i spontaniczne spotkania z przyjaciółmi.

Z meblami Bed-Concept również sypialnia seniora zyskuje na funkcjonalności. Specjalny podnośnik sam łagodnie opuszcza łóżko, co nie wymaga wysiłku i oszczędza siły najstarszych członków naszych rodzin.

Zobacz też

  1. Zacznij się wysypiać! Czyli jak wybrać perfekcyjne meble do sypialni.
  2. Narożnik ze światłem LED – nowości 2020 r. w Mirjan24
  3. Nowy asortyment w Mirjan24 – lampy Nowodvorski

    Ostatnie komentarze klientów: