Meble Bed-Concept

(W tej kategorii znajduje się 2 produktów )

Pokazano 1-2 z 2 pozycji
Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Urządzenie pokoju dziecka stawia wiele wyzwań, gdyż musi on spełniać kilka funkcji. W pokoju dziecka powinno znaleźć się miejsce na naukę oraz zabawę, dzieci często odwiedzane są przez rówieśników, a do tego przyda się większy metraż. Nie może również zapomnieć o wygodnej strefie snu. Jak te wszystkie wymagania spełnić na niewielkim metrażu?

Naszą propozycją są nowoczesne meble Bed-Concept, wśród których znajduje się półkotapczan. Półkotapczan w skrócie można opisać jako łóżko chowane w szafie. Dzięki temu rozwiązaniu, dziecko w trakcie dnia zyskujesz przestrzeń do nauki, zabawy i spotkań z przyjaciółmi. Natomiast nocą wygodne łóżko.

Jak działa półkotapczan?

Mechanizm jest bardzo prosty. Przeobrażenie szafy w łóżko zaczyna się od kliknięcia prawy róg klapki, która znajduje się na korpusie mebla. Po jej otwarciu wystarczy delikatnie pociągnąć skórzany uchwyt, który rozpocznie samodzielne, powolne opadanie łóżka. Ten proces jest możliwy dzięki zastosowanemu podnośnik pneumatyczny. Sprawia on, że otwieranie i zamykania jest łatwe, lekkie oraz bezpieczne nawet dla dziecka. Meble Bed – Concept uzyskały liczne certyfikaty, a jeden poświadcza o tym, że produkt jest bezpieczny dla dzieci.

Dodatkowo konstrukcja półkotapczanu została bardzo dobrze przemyślana i wyposażona w dodatkowe blokady, które zapobiegają przypadkowemu otwarciu się półkotapczanu.

Meble Bed-Concept: półkotapczan + dostawka

Meble Bed Concept oferują półkotapczany pionowe oraz poziome, dzięki czemu doskonale dopasujesz je do swojego wnętrza. Ponadto dostępne są w kilku, standardowych rozmiarach. Dla dzieci i młodzieży szczególnie zalecane są te mniejsze, z powierzchnią spania 90x200 lub 120x200. Oprócz rozmiaru możesz również wybrać kolor łóżka oraz doposażyć je w oświetlenie LED, które umożliwi czytanie książek lub delikatnie oświetli pokój. Dodatkowym atutem mebla są półki, które znajdują się wewnątrz korpusu.

Decydując się na Meble Bed-Concept możesz wzbogacić półkotapczan o specjalne dostawki. Dzięki nim zyskasz dodatkową przestrzeń do przechowywania np. ubrań lub książek. Dostawki mogą również pełnić funkcję stolika nocnego.