Meble łazienkowe Avia 345

684 zł 920 zł
Dostawa: do 5 dni roboczych

Meble łazienkowe Avia

Nowoczesne meble łazienkowe Avia dedykowane są przestrzeni małej łazienki. Ograniczona do minimum ilość szafek dobrze pasuje nawet do wnętrza, w którym każdy centymetr jest na wagę złota.

Bazą udanej aranżacji łazienki jest tutaj szafka pod umywalkę. Dla Twojej wygody klasyczne półki ustąpiły tu miejsca pojemnym szufladom. Ich wnętrze to przestronny schowek na kosmetyki i potrzebne do pielęgnacji akcesoria. Łatwy dostęp do ułożonych w szufladach przedmiotów zapewnia uchwyt. Jednocześnie jest ozdobnym detalem tego zestawu mebli.

Górna szafka łazienkowa z lustrem to niezbędnik porannych przygotowań do wyjścia do szkoły i pracy. Przeglądając się w lustrze, nałożysz makijaż i uczeszesz włosy, a dla mężczyzn będzie to wsparcie podczas przycinania brody. Z kolei szafki po bokach zapewnią Ci łatwy dostęp do często używanych kosmetyków.

Korzystając z opcji dodatkowej, meble łazienkowe Avia możesz dopasować również w syfon i bateriię umywalkową. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka ciekawych propozycji.

Zobacz też:

  1. Zoom na meble łazienkowe. Przegląd nowości.
  2. Jak wybrać dobre meble łazienkowe?
  3. Meble łazienkowe – stojące czy wiszące?