Kategorie

Lampa kinkiet Eye Spot White I 6014

99 zł

Dostawa: do 18 dni roboczych

Lampa sufitowo-ścienna Awinion Graphit I 9718

175 zł

Dostawa: do 18 dni roboczych

Lampa kinkiet Eye Spot Black I 6018

99 zł

Dostawa: do 18 dni roboczych

Lampa ścienna Eye Spot White III 6016

195 zł

Dostawa: do 18 dni roboczych

Lampa ścienna Eye Spot Black III 6021

189 zł

Dostawa: do 18 dni roboczych

Kinkiet ścienny nad lustro Van gogh LED chrom M 9347
Nowość
Kinkiet ścienny nad lustro Van gogh LED black M 9352
Nowość
Kinkiet ścienny zewnętrzny Rio II 4424
Nowość

Kinkiet ścienny zewnętrzny Rio II 4424

195 zł

Dostawa: do 18 dni roboczych

Lampy ścienne i kinkiety

Lampy ścienne i kinkiety potrafią stworzyć w pomieszczeniu odpowiedni klimat. Wystarczy tylko, że wybierzesz odpowiedni model. Najlepiej taki, który nie tylko doskonale doświetli pomieszczenie, ale także będzie stanowił niesamowitą dekorację.
Lampy ścienne i kinkiety od Nowodvorski to najwyższa jakość produktów. Oferta oświetleniowa w 100% spełnia oczekiwania kupujących, stale podążając za aktualnymi trendami.

Czym są kinkiety?

To niewielkie lampy, które umieszcza się na ścianach wielu pomieszczeń, takich jak salon, kuchnia czy jadalnia, w celu ich doświetlenia. Mają specyficzną konstrukcję, która umożliwia ich łatwy montaż. Odpowiednio zastosowane mogą stworzyć we wnętrzu przytulny klimat, zachęcając do wspólnego spędzania czasu z najbliższymi.
Kinkiety i lampy ścienne mogą być także stosowane w celu wyróżnienia elementów dekoracyjnych, doskonale je podświetlając.
Dzięki temu, że są one montowane do ściany, nie zajmują dodatkowej przestrzeni, stając się doskonałą alternatywą dla lamp podłogowych czy stołowych.
To właśnie kinkiety i lampy ścienne z powodzeniem możemy stosować na różnych wysokościach – bezpośrednio przy wejściu do pomieszczeń, nad obrazem czy też na wysokości łóżka w sypialni, zastępując lampkę nocną.

Jakie lampy wybrać?

Podstawowym elementem, na który warto zwrócić uwagę przy wyborze oświetlenia, jest rodzaj klosza. On właśnie on zadecyduje o tym, gdzie zostanie skierowane światło, a także jego ilość oraz to, jak dużą przestrzeń rozświetli.
Przepuszczalny, wykonany z przeźroczystego materiału klosz – zazwyczaj szkła, idealnie rozproszy promienie, dając światło kierunkowe.
Półprzepuszczalny, nieprzepuszczalny klosz czy też abażur stłumi światło, sprawiając wrażenie bardziej przytulnego i klimatycznego wnętrza. Rozproszenie światła w takich lampach jest możliwe dzięki otworowi, który znajduje się w kloszu.
Przy wyborze kinkietów i lamp ściennych ważna jest także ilość punktów świetlnych! To właśnie ich liczba świadczy o intensywności emitowanego światła.

Różnorodność dostępnych lamp Nowodvorski sprawia, że bez najmniejszego problemu znajdziesz odpowiednią lampę dla siebie – zarówno w stylu nowoczesnym, klasycznym, jak i industrialnym.

Zobacz też:

Nowe lampy

Nowy asortyment w Mirjan24 – lampy Nowodvorski

Szeroka kategoria obejmuje lampy wiszące, sufitowe, kinkiety i lampy ścienne, które pasując do mebli, tekstyliów i dekoracji poprawiają estetykę całego pomieszczenia.

Zobacz więcej