Kategorie

Lampa ogrodowa w kształcie kuli Cumulus S 6976

235 zł

Dostawa: do 18 dni roboczych

Lampa ogrodowa stojąca Lhotse graphite 4448
Nowość

Lampa ogrodowa stojąca Lhotse graphite 4448

645 zł

Dostawa: do 18 dni roboczych

Kinkiet ścienny zewnętrzny Rio II 4424
Nowość

Kinkiet ścienny zewnętrzny Rio II 4424

195 zł

Dostawa: do 18 dni roboczych

Lampy zewnętrzne

Rozświetlenie przestrzeni wokół domu i w ogrodzie ułatwią Ci lampy zewnętrzne renomowanej marki Nowodvorski. Linia prezentuje najpopularniejsze propozycje oświetlenia. Obejmuje nowoczesne lampy ogrodowe kule, jak również modele stojące. Każda z nich będzie uniwersalną ozdobą ścieżek, wskazujących drogę przejść, a także wjazdów na posesję. Emitowane przez lampy światło podkreśli także wyjątkowy wygląd iglaków. Tworząc wyjątkowy nastrój na tle kwiatowej rabaty, umili Ci spędzone wśród zieleni w ciepłe letnie wieczory.

Ciekawą opcją oświetlenia jest także zewnętrzny kinkiet ścienny. Niewielkich rozmiarów obudowa dobrze komponuje się z elewacją budynku, wystrojem przydomowego tarasu i przytulnego kącika do wypoczynku na balkonie. Lampa zewnętrzna swoją główną funkcję spełni też zawieszona nad bramą garażową, w okolicach wejścia do budynku lub skrzynki na listy.

Słynące ze świetnego designu lampy Nowodvorski swoje zastosowanie znajdą również w doświetleniu hoteli, pensjonatów i restauracji. Z uwagi na nowoczesny wygląd równie dobrze sprawdzają się w przestrzeni publicznej. Wspierając bezpieczeństwo poruszania się po zmroku, lampy ogrodowe często wybierane są także do oświetlenia firm i przestrzeni wokół hal produkcyjnych.