Legowiska dla zwierząt

Wygodne legowiska dla psów i kotów. Szeroki wybór rozmiarów i kolorów, a także przystępne ceny! Łap okazję - kupuj i zgarnij extra rabat na następne zakupy!

Legowisko dla psa/kota Manuel L

211 zł
Dostawa: do 19 dni roboczych

Legowisko dla psa/kota Miguel S

141 zł
Dostawa: do 19 dni roboczych

Legowisko dla psa/kota Orfeusz M

139 zł
Dostawa: do 19 dni roboczych

Legowisko dla psa/kota Clara 1 S

117 zł
Dostawa: do 19 dni roboczych

Legowisko dla psa/kota Clara 2 S

141 zł
Dostawa: do 19 dni roboczych

Legowisko dla psa/kota Clara 3 M

153 zł
Dostawa: do 19 dni roboczych

Legowisko dla psa/kota Clara 4 M

165 zł
Dostawa: do 19 dni roboczych

Legowisko dla psa/kota Clara 5 L

175 zł
Dostawa: do 19 dni roboczych

Legowisko dla psa/kota Clara 6 L

199 zł
Dostawa: do 19 dni roboczych

Legowisko dla psa/kota Clara 7 XL

239 zł
Dostawa: do 19 dni roboczych

Legowiska dla zwierząt

Zaciszne królestwo do wypoczynku dla psa, kota, a nawet świnki morskiej przygotujesz z pomocą legowiska dla zwierząt. Jako szczególne dla domowego zwierzaka miejsce, dobrze dobrane legowisko pozwoli mu się wtulić i odpocząć po emocjonującej zabawie lub długim spacerze. Każdy pupil z przyjemnością wskoczy do niego też wtedy, kiedy tylko będzie miał ochotę na małą drzemkę.

Wygodne legowisko dla psa i małego szczeniaka

Szeroki wybór rozmiarów, w jakich dostępne jest legowisko dla psa, umożliwi ci idealne dopasowanie posłania do wielkości twojego czworonoga. Zarówno właściciele szczeniąt, jak i dorosłych psów małych średnich i dużych ras mogą liczyć na przygotowane przez nas modele. Dodatkowy atut każdego z nich to uniwersalna kolorystyka. Dominująca szarość dobrze komponuje się z wystrojem dowolnego pomieszczenia. Poszczególne legowiska dla psa dostępne są też w beżach, odcieniach niebieskiego, a nawet czerni.

Jaki rozmiar legowiska dla labradora, sznaucera, a jaki dla owczarka niemieckiego?

Przygotowaniom wyprawki dla nowego pupila często towarzyszy roztargnienie. Trudności z podjęciem decyzji sprawia także legowisko i akcesoria dla zwierząt. Co więcej, jeśli to nasz pierwszy zwierzak lub decydujemy się na niego po długiej przerwie, do listy tych czynników dochodzi także bark wiedzy, chociażby na temat tego, jak dobrać rozmiar legowiska do rasy pieska.

Kluczowe będą tu przypuszczalne rozmiary, jakie nasz pieszczoch może osiągnąć w dorosłości. Idealne legowiska dla małych psów takich jak yorki, maltyańczyki czy shih tzu to posłania o długości do 60 cm. Z kolei szukając legowiska dla dużych psów, jak bernardyn, dog niemiecki, mastif czy wspomniany wcześniej owczarek niemiecki sięgnijmy po modele największych rozmiarów. Taki wybór zapewni psu optymalną ilość miejsca do swobodnego wypoczynku.

Jak dobrać rozmiar legowiska dla psa?

Wybierając odpowiednie posłanie dla psa średniej wielkości lub przedstawiciela ras mieszanych, sprawa może wydać się nieco bardziej skomplikowana. Z uwagi na trudny do przewidzenia dorosły wygląd pieska szczególnie w przypadku uroczego kundelka, łatwiej będzie dobrać rozmiar legowiska korzystając z kilku poniższych wskazówek.

  • Zmierz psa podczas snu w najczęściej przybieranej pozycji. Niezależnie czy twój czworonożny przyjaciel śpi zwinięty w kłębek, czy woli wyciągnąć się swobodnie na grzbiecie zmierz go od pyszczka, aż po czubek ogona.
  • Do otrzymanej długości dodaj między 15 a 20 centymetrów. Dodatkowe miejsce zapewni mu komfort i wygodę podczas wypoczynku. Ekstra przestrzeń przyda się też na zmianę pozycji lub schłodzenie się w niezagrzanej jeszcze części posłania.
  • Zwróć uwagę na wysokość rantu legowiska. W przygotowanych przez nas modelach jest ono sprężyste i umożliwia psu wygodne położenie pyszczka, a także wyciągniecie łapek. Posłania dedykowane są również tym czworonogom, które najbardziej lubią spać w połowie w legowisku, a w drugiej połowie na podłodze obok niego.

Powyższa zasada doskonale sprawdza się też, jeśli wybierasz legowisko dla kota i innych zwierząt domowych. Z powodzeniem zastosujesz ją, przygotowując wyprawkę dla królika, świnki morskiej, a także zmieniając zimowe posłanie dla jeża pigmejskiego.

Przytulne legowisko dla kota

Odpowiednio dobrany materiał, z którego uszyte zostały legowiska dla kotów, zapewni twojemu pupilowi komfort podczas snu o każdej porze roku. Koty znane są z tego, że lubią ciepło. Starannie przygotowaliśmy nasze legowiska, aby zapewnić im najwyższej jakości warunki do codziennego wypoczynku.

Słodko mruczący pieszczoch na każdym z nich wyśpi się zwinięty w kłębek, a także w uroczej pozycji przypominającej chlebek. Szeroki wybór rozmiarów pozwoli ci w łatwy sposób dopasować najlepsze legowisko dla kota każdej z ras. Odpowiednie dla siebie posłanie znajda tu koty brytyjskie, perskie, syberyjskie, syjamskie, bengalskie, a także kocie olbrzymy rasy Meine Coon.
Szczególne miejsce w naszych sercach zajęły też popularne dachowce, dla których przygotowaliśmy równie szeroki wybór wariantów.

Masz już upatrzony model? Przyszedł czas, abyś poznał 4 wskazówki na to, jak przyzwyczaić kota do legowiska:

  • Wybierz legowisko dopasowane do wielkości kota oraz do jego indywidualnych preferencji. Weź pod uwagę odległość od źródła ciepła oraz nasłonecznienie. Obserwując kota, nawet przez krótki czas zauważysz, czy woli ciepłą, czy bardzo ciepłą lokalizację.
  • Znajdź odpowiednie miejsce, w którym ustawisz legowisko. Najlepsze będzie to, w którym kot lubi przebywać. Ważna jest także cisza i spokój, także umieść legowisko z dala od telewizora czy radia, które są dla kota źródłem hałasu.
  • Pamiętaj, aby zneutralizować zapach nowego legowiska. Jak każdy produkt wprost z linii produkcyjnej ma specyficzną woń, która może być mało atrakcyjna dla czułego węchu kota.
  • Zbuduj w swoim kocie pozytywne skojarzenia z legowiskiem. Zazwyczaj wystarcza zabawa, położenie w posłaniu ulubionych piłeczek, pluszowych myszek i dzwoneczków. Trudniejszym kotom pomoże także kocimiętka.

Wybierz legowisko dla kota od Mirjan24, a Twój kot pomruczy z radości!

Zobacz też:

nowoczesne kanapy

Kanapy, sofy i wersalki — najmodniejsze wzory i kolory

Kanapy, sofy czy wersalki wcale nie muszą być nudne! Zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego wypoczynku do salonu? Koniecznie odwiedź nasz blog. Czeka tam na ciebie galeria zdjęć najmodniejszych modeli.

Zobacz więcej

Wybieramy odpowiedni stolik kawowy do salonu

W jednym wpisie odpowiadamy na pytanie, jak wybrać odpowiedni stolik kawowy do salonu! Zobaczysz też galerię zdjęć najpopularniejszych modeli. Zapraszamy do lektury.

Zobacz więcej

Podpowiadamy, jak wybrać szafkę RTV

Wybieramy odpowiednią szafkę RTV do salonu! Sprawdź na co zwrócić uwagę, by uniknąć typowych błędów i wybrać idealny model. Czeka na Ciebie galeria zdjęć.

Zobacz więcej