Nowoczesna lampa podłogowa Across I 6927
W magazynie

Nowoczesna lampa podłogowa Across I 6927

999 zł
Dostawa: do 5 dni roboczych
Nowoczesna lampa podłogowa Cosmo chrom S 4917
W magazynie

Nowoczesna lampa podłogowa Cosmo chrom S 4917

899 zł
Dostawa: do 5 dni roboczych

Lampy podłogowe

Nowoczesne lampy podłogowe pełnią o wiele więcej zadań niż tylko doświetlenie pomieszczenia. Designerskie kształty i fantazyjne fasony obecnie stały się przede wszystkim gustowną ozdobą, dzięki której nawet wnętrze bez wyrazu zyskuje charakterystyczny rys. Niezależnie od stylu, w jakim urządzone jest wnętrze, dobrze dobrane lampy stojące wzbogacą aranżację, a także wprowadzą do niej przytulną atmosferę.

Lampy stojące do salonu

Nowoczesna lampa stojąca do salonu ma w sobie ogromny potencjał. Zróżnicowane kolory, kształty, a także barwa emitowanego przez nie światła ma moc wprowadzania pozytywnych zmian we wnętrzach. Najnowsze lampy do pokoju dziennego dobrze komponują się z każdym stylem aranżacyjnym. Uniwersalna stylistyka, optymalny rozmiar i kształt abażura to cechy, które korespondują tak z nowoczesnymi wnętrzami, jak i tymi, dla których inspiracją był styl skandynawski, loftowy czy boho.

Lampa stojąca do czytania

Dodatkowe oświetlenie przyda się nie tylko w rodzinnym salonie. Z emitowanych przez źródło światła promieni skorzysta też kącik do czytania. Wygodny fotel w towarzystwie lampy to zgrany duet, który stwarza komfortowe warunki do czytania prasy i ulubionych książek. Otwarcie powita go tak gabinet, antresol, jak i ogród zimowy.

To także dobra alternatywa dla kinkietów i lampek ściennych. Lekka konstrukcja sprawia, że lampa podłogowa jest mobilna, dzięki czemu nic nie stoi na przeszkodzie, aby zmieniać jej ustawienie i przestawiać czasem do innego pokoju. Zabierzesz ją ze sobą wszędzie tam, gdzie akurat znajdziesz zaciszne miejsce, by swoją uwagę w całości poświęcić wciągającej lekturze.

Lampy stojące do sypialni

System oświetleniowy w sypialni ma szczególne znaczenie. Zbyt mocna intensywność światła utrudni zasypianie, z kolei zbyt słaba będzie przyczyną panującego w pomieszczeniu półmroku. W tak trudnej i wymagającej przestrzeni świetnie sprawdzają się lampy stojące podłogowe z abażurem. To modele emitujące rozproszone światło. Takie rozwiązanie wprowadzi Cię w łagodny nastrój, a sypialni nada sprzyjającą odpoczynkowi atmosferę.

Drewniane nogi, owalny klosz i jeden punkt światła – to właśnie cechy, którymi charakteryzuje się najlepsza lampa podłogowa do sypialni. Chcesz ją mieć w swojej sypialni? Nie zwlekaj, zobacz przygotowane przez nas nowości i łap okazje cenowe!

Zobacz też:

Oświetlenie

Nowoczesne oświetlenie LED

Thomas Alvy Edison w 1879 roku wynalazł pierwszą żarówkę, która świeciła 40 godzin. Ten wynalazek odwrócił funkcjonowanie świata od 180 stopni, zaczęła się era oświetlenia elektrycznego, która trwa do dziś.

Zobacz więcej