Nowoczesna lampa podłogowa Across I 6927
W magazynie

Nowoczesna lampa podłogowa Across I 6927

999 zł
Dostawa: do 5 dni roboczych
Nowoczesna lampa podłogowa Cosmo chrom S 4917
W magazynie

Nowoczesna lampa podłogowa Cosmo chrom S 4917

899 zł
Dostawa: do 5 dni roboczych

Lampy podłogowe

Lampa stojąca jest elementem, który potrafi zupełnie odmienić aranżację pomieszczenia. Jest nie tylko przedmiotem, stanowiącym dodatkowe źródło światła, ale także zapewniającym nutkę przytulności, podkreślając przy tym nietuzinkowy charakter urządzanego wnętrza.
Lampy podłogowe aktualnie cieszą się ogromną popularnością – ze względu na swój oryginalny wygląd i intrygujący design może stać się doskonałym elementem dekoracyjnym. By tak się jednak stało, istotną kwestią podczas wyboru jest jej wygląd zewnętrzny oraz styl, który powinniśmy dopasować do wnętrza.

Atuty lampy podłogowej

Największym atutem lampy podłogowej jest możliwość umieszczenia jej w dowolnym miejscu. Mogą stać tuż zaraz przy kanapie, w rogu pomieszczenia czy też w centrum, emitując przyjazne dla oka światło, które sprzyja wypoczynkowi.
Lampy podłogowe mogą stanowić także samodzielną ozdobę salonu, doskonale współgrając z pozostałymi elementami.

Odpowiednie oświetlenie zastosowane w pomieszczeniach nadaje im idealny klimat: jasne, chłodne barwy światła pobudzają do działania i doskonale komponują się z nowoczesnymi wnętrzami; ciepła barwa umila wypoczynek, sprawiając, że pomieszczenie zyskuje na przytulności.

Zobacz też:

Nowe lampy

Nowy asortyment w Mirjan24 – lampy Nowodvorski

Szeroka kategoria obejmuje lampy wiszące, sufitowe, kinkiety i lampy ścienne, które pasując do mebli, tekstyliów i dekoracji poprawiają estetykę całego pomieszczenia.

Zobacz więcej