Komoda loft Sokrates SOK153

1 000 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Stolik kawowy Sokrates SOL104

640 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Szafka RTV Sokrates SORTV153

680 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Półka wisząca Sokrates SOP102

195 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Witryna nowoczesna Sokrates SOWT93

775 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Nowoczesne meble do salonu Sokrates I

3 285 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Kolekcja Sokrates

Stylowa aranżacja mieszkania to idealne zadanie dla kolekcji mebli Sokrates. Nietuzinkowe połączenie głębokich kolorów, skórzane uchwyty i imponująca prostota to siła kolekcji, która do każdego wnętrza wniesie harmonię, porządek i spokój.

Rolę nóżek pełni tu metalowy stelaż. Z praktycznego punktu widzenia odpowiada on za stabilność mebli, co więcej każdej z brył nadaje lekkości, a przy okazji pomieszczenie zyskuje na optycznej przestronności. Metalowa baza kapitalnie komponuje się z surowością loftu oraz aranżacją salonu w stylu industrialnym. Z jej walorów skorzysta też wnętrze nowoczesne.

Meble Sokrates to linia najbardziej przydatnych w przestrzeni dziennej elementów. Króluje tu komoda o maksymalnie pojemnych schowkach. Łącząc szuflady z przestronnymi szafkami, zapewnia doskonałe warunki do przechowywania różnego rodzaju przedmiotów.

Witryna Sokrates doposażona została w przeszkloną cześć ekspozycyjną, która uatrakcyjni wygląd ustawionych w jej wnętrzu dodatków.

W strefie domowego kina nie zabraknie szafki RTV oraz półki wiszącej na ramki ze zdjęciami, kilka książek i donice z odświeżającymi wnętrze kwiatami.

Zobacz też:

  1. Styl loftowy – salon.
  2. Modne komody do salonu.
  3. Tanie i modne urządzanie z MIRJAN24.