Meble Luca

Meble Luca (2 produkty)

Kolekcja mebli dziecięcych Luca to połączenie funkcjonalności z dobrym stylem. Szereg ciekawych rozwiązań wspiera codzienne korzystanie z poszczególnych elementów serii. Z kolei łagodna... Czytaj więcej

Cechy kolekcji:

funkcjonalnośćciekawy wygląduniwersalna kolorystyka

Komoda dziecięca z szufladami Luca

679 zł 970 zł
Dostawa: do 5 dni roboczych

Regał wysoki Luca

510 zł 725 zł
Dostawa: do 5 dni roboczych

Meble Luca

Kolekcja mebli dziecięcych Luca to połączenie funkcjonalności z dobrym stylem. Szereg ciekawych rozwiązań wspiera codzienne korzystanie z poszczególnych elementów serii. Z kolei łagodna kolorystyka pięknie dekoruje wnętrza urządzane dla najmłodszych domowników. Jasne wybarwienie dobrze komponuje się z dodatkami w dowolnych kolorach. Takie rozwiązanie sprawiło, że z kolekcją Luca urządzisz pokój dla chłopca, a także przestrzeń dostosowaną do oczekiwań dziewczynki.

Bazą wystroju pokoju maluszka i młodego ucznia jest łóżko dziecięce Luca. Optymalna szerokość powierzchni spania sprawia, że możesz położyć się obok dziecka, czytając mu bajkę na dobranoc lub układając do snu. Dla zwiększenia funkcjonalności łóżko podwójne Luca wyposażone zostało w dodatkowy materac wysuwany spod górnej powierzchni spania. To rozwiązanie idealnie wpisuje się w potrzeby pokoju rodzeństwa.

Kolekcja mebli Luca obejmuje również serię rozwiązań dedykowanych efektywnemu przechowywaniu. Ubranka dziecięce możesz ulżyć wewnątrz dwudrzwiowej szafy, doskonale posłuży ci do tego również komoda dziecięce z szufladami. Z kolei wysoki regał do pokoju dziecięcego to przestrzeń na książki, zabawki i przybory szkolne.

Zobacz też:

  1. Jakie meble młodzieżowe polecacie? 4 najczęściej wybierane zestawy.
  2. Funkcjonalne meble młodzieżowe do małego pokoju. Porady ekspertów.
  3. Tanie meble młodzieżowe z łóżkiem. Ocena najczęściej kupowanych kolekcji.