Kolekcja Olier

Kolekcja Olier

Kolekcja Olier charakteryzuje się swoim nowoczesnym stylem i niezwykłą funkcjonalnością. Zastosowanie wielu pojemnych schowków i półek zapewni doskonałą organizację w Twoim pomieszczeniu. Spójrz na elegancką kolekcję mebli do salonu i mebli łazienkowych i stwórz wyjątkowe miejsce wokół siebie.

(W tej kategorii znajduje się 18 produktów )

Pokazano 1-18 z 18 pozycji
Pokazano 1-18 z 18 pozycji

Nowocześnie urządzone wnętrze staje się funkcjonalną przestrzenią łączącą wszystkich domowników. Wspólny wypoczynek wspierają meble z kolekcji Olier, które niezawodnie sprawdzają się tak w małych mieszkaniach w bloku, jak i w domach, w których kipi od gwaru radośnie bawiących się dzieci. A nowoczesne meble łazienkowe nadają pomieszczeniu świeżości i funkcjonalności.

Szeroki wybór różnorodnych konfiguracji sprzyja aranżacji modnej i przyjaznej wszystkim domownikom przestrzeni. Kolekcja Olier oferuje sporo miejsca do przechowywania gromadzących się przedmiotów w salonie i łazience. Każdy z wchodzących w skład kolekcji elementów dysponuje także miejsce dedykowanym ekspozycji dekoracji i nadających charakter wnętrzu dodatków.

Świeży design mebli do salonu i łazienki Olier bazuje na doborze najmodniejszych kolorów. Kolekcja tchnie nowego ducha do urządzanego wnętrza, co więcej uwydatni industrialny i nowoczesny charakter aranżacji.