Więcej kolorów

Meble łazienkowe z umywalką Ibbien I

2 289 zł 2 409 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych
Więcej kolorów

Meble łazienkowe z umywalką Ibbien II

1 652 zł 1 739 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych
Więcej kolorów

Meble łazienkowe z umywalką Ibbien III

1 515 zł 1 595 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych
Więcej kolorów

Meble łazienkowe z umywalką Ibbien IV

964 zł 1 015 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych
Więcej kolorów

Meble łazienkowe z umywalką Ibbien V

826 zł 869 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Meble łazienkowe Ibbien

Odpowiednio zaaranżowana łazienka stanie się naszą prywatną strefą, w której każdego dnia będziemy mogli zrelaksować się po ciężkim dniu podczas kąpieli, umożliwiając także przebranie się, umycie zębów czy wykonanie odpowiedniego makijażu. Miejsce to powinno być idealnie zaaranżowane. Tak, abyśmy mogli w łatwy i przyjemny sposób z niej korzystać na co dzień.
Dlatego przedstawiamy Wam meble łazienkowe Ibbien, które nie tylko nadadzą odpowiedniego klimatu łazience, ale też umożliwią ukrycie drobiazgów i przyborów, które nie zawsze chcemy mieć na widoku.
Są one wykonane w modnej i ponadczasowej stylistyce, która z pewnością przypadnie swym użytkownikom do gustu. Meble do łazienki Ibbien mają charakterystycznie wykończone fronty, przyozdobione minimalistycznymi uchwytami w kolorze czerni.

Decydując się na zestaw łazienkowy z kolekcji Ibbien masz pewność, że to dobre rozwiązanie. Z pewnością wyeliminuje on powszechny problem z trudnością w dopasowaniu do siebie poszczególnych elementów mebli łazienkowych – wszystko idealnie do siebie pasuje. Największym atutem łazienki Ibbien jest spójność kolorystyczna i stylistyczna, ogromna pojemność i wysoka jakość wykonania.

W zestawie znajdziesz wysoki słupek, szafkę pod umywalkę, lustro oraz dwie mniejsze szafki – dolną i górną, które pomieszczą wszystkie niezbędne akcesoria łazienkowe. Ponadto nie musisz martwić się o dopasowanie odpowiedniej umywalki. Znajduje się ona w zestawie, będąc jednocześnie idealnym dopełnieniem całości.

Zobacz też:

  1. Pomysły na aranżację małej łazienki, by zyskać przestrzeń
  2. Zoom na meble łazienkowe. Przegląd nowości
  3. Jak wybrać dobre meble łazienkowe?