Więcej kolorów

Basen okrągły z piłeczkami Maronki

699 zł
Dostawa: od 20 do 25 dni roboczych
Więcej kolorów

Basen kwadratowy z kuleczkami Nadori

795 zł
Dostawa: od 20 do 25 dni roboczych

Baseny z kulkami

Dobra zabawa to przede wszystkim bezpieczna zabawa, a takiej właśnie sprzyja suchy basen z kulkami dla dzieci. Wykonanie z miękkiego i bardzo przyjemnego w dotyku materiału sprawia, że najmłodsi chętnie przebywają w baseniku, a także tuż obok niego na przemian wrzucając i wyciągając kolorowe piłeczki.

Wolne od bisfenolu A kulki zapewniają bawiącemu się maluchowi bezpieczeństwo, chroniąc jego zdrowie, wspierają go w prawidłowym rozwoju.

Lekki basen z piłeczkami umożliwia przesuwanie i częste zmiany ustawienia. Z łatwością przeniesiesz go z salonu do pokoju dziecięcego. Miękkie brzegi umożliwiają spakowanie basenu na wyjazd, dzięki czemu twoje dziecko może cieszyć się swoją ulubioną zabawą podczas wizyty u dziadków i wujostwa, a także dzielić się nią z kuzynami i dziećmi odwiedzanych przez was przyjaciół.

Korzystny wpływ basenu z piłeczkami na rozwój dziecka

Zabawa w basenie z piłeczkami ma pozytywny wpływ na rozwój dziecka. Po pierwsze wspiera jego sprawność fizyczną. Wyostrza zmysły oraz wspiera motorykę poprzez uelastycznienie wszystkich partii ciała.

Dzięki wypełniającym suchy basen dla dzieci piłeczkom mały odkrywca ma zapewnioną większą swobodę ruchów. Zachęca go to do pewniejszego stawiania kroków, poznawania kształtów i kształtowania odruchu chwytnego podczas łapania uciekających mu kuleczek.

Taka zabawa skłania nawet niechętne do ćwiczeń dziecko do intensywnego poruszania całym ciałem. Maluszek mimochodem wspiera pracę rączek, nóg, szyi, karku i głowy. Wybryki w basenie korzystnie wpływają na rozwój ruchowo-wzrokowy, dzięki czemu są doskonałym uzupełnieniem rehabilitacji.

Basen z kulkami dla dziecka - bezpieczna strefa zabawy dla najmłodszych

Basen z piłkami zapewni twojemu dziecku wiele chwil beztroskiej zabawy. Widok małej radosnej twarzy sprawi ci przyjemność i utwierdzi cię w tym, że zakup suchego basenu to był dobry wydatek.

Kulki do basenu w bajkowych barwach pobudzają zmysł wzroku małego dziecka. Wprowadzając je w bogaty świat kolorów, uczą odróżniać je od siebie, a także wspierają rozwój poznawczy poprzez naukę dostrzegania podobieństw.

Bawiące się w suchym basenie dziecko jest delikatnie masowane przez piłeczki, co pobudza zlokalizowane na całym ciele receptory i stymuluje zdrowy rozwój i intensywny wzrost maleństwa. Co więcej, podczas zabawy maluch ma okazję, by wyrazić drzemiące w nim emocje. Rzucają, turlając i przekładając piłeczki rozluźnia się i relaksuje.