Meble łazienkowe z umywalką Wiryd I

2 185 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Meble łazienkowe z umywalką Wiryd II

2 070 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Meble łazienkowe Wiryd

Stylowo urządzone wnętrze łazienki to perełka na planie nowo urządzanego domu. Z walorów estetycznych szykownego pomieszczenia skorzysta też mieszkanie w bloku i studencka kawalerka. Zarówno mała łazienka, jak i przestronna strefa kąpielowa to doskonałe miejsce dla mebli łazienkowych z kolekcji Wiryd.

Szeroki wybór przemyślanych układów szafek idealnie dopasowuje się do potrzeb każdej rodziny. Połączenie szafki z umywalką z wiszącymi słupkami zapewnia optymalną ilość miejsca do przechowywania niezbędnych do pielęgnacji akcesoriów. Z kolei zawieszane na ścianie lustro to ulubieniec poprawiających makijaż i fryzurę Pań. Z dużej tafli skorzystają też panowie, a nawet najmłodsze spośród dzieci.

Podwieszane meble łazienkowe mają uniwersalną kolorystykę, dzięki czemu świetnie współgrają ze wszystkimi stylami aranżacyjnymi. Jasny deseń frontów ma też właściwości rozświetlające, przez co zestawy Wiryd często goszczą w ciemnych i wąskich łazienkach. Charakterystycznym detalem kolekcji są drobne uchwyty w kształcie eleganckich gałek. Uwagę przyciąga także subtelny frez zdobiący fronty wiszących szafek łazienkowych.

Z kolekcją mebli Wiryd odświeżysz wystrój łazienki, co więcej sprawisz, że wnętrze stanie się o wiele bardziej funkcjonalne.


Zobacz też:

  1. Zoom na meble łazienkowe. Przegląd nowości.
  2. Jak wybrać dobre meble łazienkowe?
  3. Meble łazienkowe – stojące czy wiszące?