Meble łazienkowe Emalom I

1 740 zł
Dostawa: od 30 do 40 dni roboczych

Meble łazienkowe Emalom III

1 075 zł
Dostawa: od 30 do 40 dni roboczych

Meble łazienkowe Emalom II

1 650 zł
Dostawa: od 30 do 40 dni roboczych

Meble łazienkowe Emalom

Odpowiednie dobranie mebli do łazienki to klucz do stworzenia funkcjonalnej i stylowej przestrzeni. Zestaw mebli łazienkowych Emalom przyciąga uwagę swoją oryginalnością, rewelacyjnie odnajdzie się we wnętrzach klasycznych oraz nowoczesnych. Dzięki zastosowaniu neutralnej kolorystyki wyglądają ponadczasowo i są łatwe w utrzymaniu czystości.

Atutem kolekcji Emalom jest dobrze zorganizowana przestrzeń do przechowywania. Połączenie wiszących szafek oraz pojemnych szuflad zapewnia najwyższy poziom użytkowania. Meble pomieszczą wszystkie niezbędne rzeczy w łazience – od kosmetyków po środki czystości.

Zastosowanie wysokiej jakości komponentów do produkcji nowoczesnych mebli łazienkowych przekładają się na wyjątkową odporność i wytrzymałość. Szuflady umieszczone są na niewidocznych prowadnicach dolnego montażu. Czarne matowe uchwyty z tworzywa sztucznego to szczegół, dzięki któremu meble do łazienki nabierają niepowtarzalnego wyglądu.

W komplecie mebli łazienkowych Emalom znajdziesz wiszące szafki dolne i górne oraz szafkę pod umywalkę, która posiada praktyczne, głębokie szuflady, mieszczące najpotrzebniejsze przedmioty. W zestawie znajduje się również praktyczna umywalka ceramiczna, którą za dodatkową opłatą możesz wzbogacić o stylową baterię. Całość dopełnia lustro ozdobione ramą pasującą do mebli.

Zobacz też:

  1. Meble łazienkowe – stojące czy wiszące?
  2. Pomysły na aranżację małej łazienki, by zyskać przestrzeń
  3. Szara łazienka – 5 pomysłów na nowoczesną aranżację