Meble łazienkowe Emalom

(W tej kategorii znajduje się 3 produktów )

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Meble łazienkowe Emalom I

1 825 zł Cena
Czas dostawy: od 20 do 30 dni roboczych
★★★★★
★★★★★

Meble łazienkowe Emalom III

1 149 zł Cena
Czas dostawy: do 10 dni roboczych
★★★★★
★★★★★

Meble łazienkowe Emalom II

1 729 zł Cena
Czas dostawy: do 10 dni roboczych
★★★★★
★★★★★
Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Z zestawem mebli Emalom stworzysz stylową i funkcjonalną łazienkę. Kolekcja ta świetnie sprawdzi się we wnętrzu urządzonym na styl klasyczny lub nowoczesny. Kolorystyka mebli łazienkowych Emalom jest ponadczasowa i nie ulega chwilowym trendom. Faktura zastosowana na frontach pomaga w utrzymaniu czystości.

Meble łazienkowe Emalom są przemyślane pod względem estetyki i funkcji. Zastosowanie wiszących półek oraz pojemnych szuflad daje maksymalną przestrzeń do przechowywania. Meble pomieszczą kosmetyki, chemię gospodarczą oraz inne, niezbędne w łazience przedmioty.

Wysokiej jakości komponenty użyte do produkcji mebli do łazienki zapewniają wytrzymałość na długie lata. W szufladach zastosowano prowadnice dolnego montażu, które są praktycznie niewidoczne. Stylowe uchwyty dopełniają całość i nadają meblom niepowtarzalnego charakteru.

W skład kompletu Emalom wchodzą kompaktowe szafki dolne i górne oraz szafka z umywalką, wyposażona w głębokie szuflady. Lustro z ramą w kolorze mebli świetnie łączy się z pozostałymi elementami. Meble łazienkowe Emalom są niezbędne do urządzenia stylowej i funkcjonalnej łazienki.

Zobacz też:

  1. Meble łazienkowe – stojące czy wiszące?
  2. Pomysły na aranżację małej łazienki, by zyskać przestrzeń
  3. Szara łazienka – 5 pomysłów na nowoczesną aranżację