Lampy ogrodowe

(W tej kategorii znajduje się 3 produktów )

Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Efektowne podświetlenie zieleni, a także ścieżek biegnących wzdłuż rabat kwiatowych to zadanie, któremu sprostają lampy ogrodowe. Przyjmując kształt świecących kul, udekorują też przestrzeń i uwydatnią walory aranżacji przydomowego ogrodu.
Popularnym pomysłem na ich wykorzystanie jest także wyznaczenie granic wjazdu na posesję. Ustawione w rzędach kule wskazują drogę do garażu lub miejsc postojowych dla gości. Tym, co dodaje im uroku, jest łagodne nierażące w oczy światło.

Świecące kule to także doskonałe dopełnienie mebli ogrodowych. Postawione w okolicach krzeseł lub ławek lampy na taras i balkon, przyjemnie doświetlają przestrzeń. Stwarzają tym samym przyjazne warunki do spędzenia czasu w ogrodzie po zapadnięciu zmroku.

Lampy ogrodowe na prąd to także natynkowe kinkiety. Niezastąpione jako podświetlenie elewacji, ścieżek biegnących wzdłuż zabudowań oraz samego wejścia do domu. Doskonale sprawdzają się też jako boczne światło na tarasach i balkonach. Rozprowadzone po ścianach promienie nie rażą w oczy, co więcej tworzą sprzyjającą wypoczynkowi atmosferę podczas wieczornych spotkań.