Stoliki i stoły ogrodowe

Stół ogrodowy to doskonały dodatek do aranżacji strefy wypoczynku na świeżym powietrzu. Może stanowić doskonałe towarzystwo dla leżaka i wiszącego fotela. Odłożysz na nim krem do opalania, ulubiony napój lub czytaną książkę. Zobacz stoliki i stoły ogrodowe z naszej oferty i uzupełnij nimi swoje otoczenie.

(W tej kategorii znajduje się jeden produkt)

Pokazano 1-1 z 1 pozycji
Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Śniadanie na tarasie, kawa na balkonie, a może grill w ogrodzie ze znajomymi? Jest wiele sytuacji, w których stół ogrodowy jest niezbędny! Może występować w różnych rozmiarach, co ułatwia jego dopasowanie do przestrzeni, którą dysponujesz oraz do ilości osób, które mają na co dzień z niego korzystać.

Stoły ogrodowe plastikowe

Ważny jest nie tylko rozmiar stołu, ale również materiał, z którego jest wykonany. W ofercie Mirjan24 oferujemy stoły ogrodowe plastikowe. Ich zaletą jest wytrzymałość oraz odporność na zmienne warunki atmosferyczne. Nie wymagają sezonowej impregnacji i są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości.

Ponadto aktualne plastikowe stoły ogrodowe są estetycznie wykonane. Ich struktura może imitować fakturę drewna lub ratan, co prezentuje się stylowo! Dodatkową zaletą tych stołów jest waga – są lekkie, dzięki czemu z łatwością przeniesiesz je w dowolną część ogrodu.

Stolik kawowy ogrodowy

Alternatywą dla dużych stołów ogrodowychogrodowe stoliki kawowe. Doskonale sprawdzają się na małych balkonach, czy tarasach. Ponadto w ofercie Mirjan24 dostępne są składane stoliki kawowe, co świetnie sprawdzi się nie tylko w małej przestrzeni, ale również w czasie wyjazdu. Niewielki rozmiar składanego stolika ogrodowego pozwoli na zapakowanie go do samochodu i zabranie na biwak.

Stolik kawowy ogrodowy, podobnie jak stół ogrodowy, może być wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego.

Tanie stoły ogrodowe i stoliki kawowe na zewnątrz, które są dostępne w naszej ofercie, dostarczymy do Twojego domu szybko i za darmo. Ponadto możesz zestawić je z innym elementami, które dostępne są w kategorii Ogród