Kolekcja Esponire

Kolekcja Esponire

(W tej kategorii znajduje się 19 produktów)

Pokazano 1-19 z 19 pozycji
Pokazano 1-19 z 19 pozycji

To kolekcja idealna do trudno ustawnego pokoju dziecka. Znajdziesz w niej modele, które wyróżniają się swoją funkcjonalnością na tle innych mebli młodzieżowych.

Szafa narożna perfekcyjnie zagospodaruje pusty kąt w pokoju, a także pomieści wszystkie ubrania nastolatka w jednym miejscu. Obok niej może stanąć regał z otwartymi półkami – to świetna lokalizacja na puchary zdobyte w szkolnych konkursach, ramki ze zdjęciami czy książki młodego miłośnika czytania.

Łóżko do pokoju młodzieżowego oprócz wygodnej strefy wypoczynku posiada dodatkowy schowek zlokalizowany w zagłówku. Twoja pociecha pomieści w nim piżamę, słuchawki czy aktualną lekturę, po którą sięga przed snem.

W kolekcji nie mogło zabraknąć biurka – model Esponire oferuje powierzchnię blatu o kompaktowych wymiarach, pozwalających na efektywną naukę do szkoły. Szafka oraz szuflada to lokalizacja dedykowana wszelkim materiałom pomocniczym.

Całość zwieńcza półka wisząca, którą możesz zawiesić bezpośrednio nad biurkiem młodzieżowym – podwyższy to funkcjonalność strefy edukacyjnej w pokoju nastolatka.

Nowoczesne meble młodzieżowe

Meble młodzieżowe z kolekcji Esponire to idealny wybór zarówno dla córki, jak i syna. Nowoczesny, minimalistyczny design został przełamany kontrastującą kolorystyką. Dzięki połączeniu bieli, szarości i wybarwienia drewna całość nabiera wyrazu i ciekawej formy. Efekt ten potęgują dodatkowo drewniane, wysokie nóżki.

Nowoczesne meble młodzieżowe optyczne powiększą pomieszczenie. Staną się świetnym elementem zarówno pokoju urządzonego w oszczędnej formie, jak i tego bardziej odważnego, pełnego kolorów.

Esponire to tanie meble młodzieżowe na każdą kieszeń, które stworzą wyjątkowy azyl do rozwoju Twojego dziecka. Możesz wybierać spośród różnych modeli, w zależności od Twojej preferencji oraz gustu nastolatka.