Kolekcja Nicenna

(W tej kategorii znajduje się 19 produktów )

Pokazano 1-19 z 19 pozycji
Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Kolekcja Nicenna odznacza się spokojnymi barwami połączonymi z praktycznymi funkcjami. Doskonała, gdy chcesz stworzyć harmonijne wnętrze wzbogacone rozwiązaniami ułatwiającymi codzienne życie. Sprawdzi się we wnętrzach klasycznych, ale również nowoczesnych.

Zestawienie dwóch odcieni doskonale podkreśla stonowany charakter tego zestawu. Dzięki niemu wnętrze nabierze lekkości i świeżości. Meble wchodzące w skład tego kompletu to połącznie pięknego wyglądy z funkcjonalnością. System bezuchwytowy nadaje tym modelom współczesnego wyrazu.

Dużą zaletą kolekcji mebli jest spójność. Kupują zestaw możesz zaaranżować niemal całe pomieszczenie, utrzymane w jednym stylu. Kolejną zaletą jest spora powierzchnia na przechowywanie. Praktyczne półki, szafki i szufladki pozwolą na uporządkowanie Twojej przestrzeni. Natomiast przeszklenia umożliwią ekspozycję ulubionych dekoracji.

Niecenna to zestaw oferujący praktyczne komody, pojemną szafę, czy ozdobną witrynę. W komplecie znajdziesz także łóżko, stolik nocny i szafkę RTV. Dzięki temu kompletowi urządzisz swoje wnętrza łatwo i bezproblemowo. Oszczędzisz czas i stworzysz aranżacją łączącą się w harmonijną całość.