Kolekcja Lukire

Kolekcja Lukire

Wprowadź luksusowy i elegancki klimat do swojego salonu, dzięki kolekcji mebli Lukire. Odkryj magię marmurowych wzorów, które dodadzą niepowtarzalnego charakteru do Twojego wnętrza. Z zestawem mebli do salonu stworzysz spójną i harmonijną całość. Kolekcja Lukire to jakość, styl i funkcjonalność.

(W tej kategorii znajduje się 9 produktów )

Pokazano 1-9 z 9 pozycji
Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Lukire to kwintesencja stylu i elegancji. Świetnie sprawdzi się w klasycznych wnętrzach, jak i tych nowoczesnych. Składa się z funkcjonalnych elementów. Meble, które zachwycają swoją stylistyką, a jednocześnie są niezwykle użyteczne. Wiele schowków pozwoli na doskonałą organizację wokół siebie. Z dodatkowym przeszkleniem i powierzchnią na dekoracje stworzysz niesamowitą ekspozycję. Znajdziesz też miejsce na książki, rośliny oraz inne ozdoby. Zestaw dwóch stolików uprzyjemni Twoje popołudnia. Odłożysz na nich filiżankę kawy czy kawałek szarlotki. Znajdzie się również miejsce na piękny minimalistyczny wazon z bukietem kwiatów.

Kolekcja Lukire swój elegancki charakter zawdzięcza frontom imitującym fakturę marmuru oraz eleganckim i subtelnym nóżkom. Modny, ponadczasowy wzór zapewni pomieszczeniu wyjątkowy urok. Te olśniewające meble do salonu stworzą przestrzeń pełną stylu i klasy.