Meble młodzieżowe Italian(9 produktów)

Meble młodzieżowe Italian

Zestaw mebli młodzieżowych Italian to propozycja do pokoju nastolatka, który ceni sobie ponadczasowe wykonanie. Połączenie jasnych frontów w odcieniu sosny andersen i korpusów w kolorze szary grafit, daje kolekcję stonowaną. Takie meble będą doskonałym tłem do bardziej wyrazistych dodatków. Nie tylko design zasługuje tutaj na uwagę. Również szafa narożna jest przykładem funkcjonalnego mebla. Maksymalnie wykorzystuje powierzchnie użytkową. Ponadto posiada dwa drążki na ubrania wiszące oraz rząd półek.

Regał został wyposażony w półki oraz szuflady na przybory szkolne i inne drobiazgi. Biurko o szerokości 140 cm to dobre warunki do nauki i pracy. Łóżko to dodatkowe miejsce do przechowywania, ponieważ zaopatrzone jest w pojemnik na pościel, który może pełnić funkcję schowka na inne rzeczy.

Meble do pokoju młodzieżowego Italian to zestaw o dobrej jakości, ponieważ zostało wyprodukowane z materiałów takich jak płyta laminowana odporna na zarysowania, uszkodzenia, wilgoć i wysoką temperaturę, a obrzeża zostały wykończone okleiną ABS, to wszystko daje meble młodzieżowe na lata.

Ostatnie komentarze klientów: