Wybierz parametry:

Cena

255 zł - 1305 zł

Szerokość

60 - 180

Wysokość

40 - 200

Głębokość

35 - 55

Komody

Promocje

komoda,pojemna komoda,komoda pokojowa,komoda do pokoju,komoda z szufladami,nowoczesna komoda

Komody (40 produktów)

Komody

Pokój dziecięcy i młodzieżowy to pomieszczenie bardzo wymagające. Wymaga dużych powierzchni do przechowywania rzeczy, przy jednoczesnym ładnym wyglądzie i łatwej przystępności. Komody do pokoju dziecięcego i młodzieżowego to modele wyróżniające się swoją szczególną stylistyką. Muszą posiadać kolorowe elementy, które zachwycą nawet najmłodszych....

Pokój dziecięcy i młodzieżowy to pomieszczenie bardzo wymagające. Wymaga dużych powierzchni do przechowywania rzeczy, przy jednoczesnym ładnym wyglądzie i łatwej przystępności. Komody do pokoju dziecięcego i młodzieżowego to modele wyróżniające się swoją szczególną stylistyką. Muszą posiadać kolorowe elementy, które zachwycą nawet najmłodszych.

Stonowane wzory w połączeniu z kolorowymi elementami to cechy wyróżniające nasze meble. Stanowią ciekawy akcent każdego pokoju dziecięcego. Są funkcjonalne i pojemne. W połączeniu z szafami, łóżkami i biurkami stanowią spójną całość. Posiadamy szereg propozycji - z samymi szufladami, połączenie szuflad z półkami oraz z przeszklonymi fragmentami z oświetleniem LED, które nadaje nowoczesności każdemu pomieszczeniu. Meble do pokoju dziecięcego i młodzieżowego to nowoczesne modele, które zdecydowanie odpowiadają gustom dzieci i młodzieży.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Więcej

Ostatnie komentarze klientów: