×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Sypialnia Verto

(16 produktów)

Sypialnia Verto

Jeśli marzysz o wnętrzu urządzonym w stylu retro, to koniecznie sprawdź ofertę sypialni Verto. Modne kombinacje kolorystyczne harmonizują z niepowtarzalnym klimatem stylowego wnętrza. Baza mebli to łóżko małżeńskie. W ramie ukryte są praktyczne schowki na pościel, które pomogą Ci zachować ład i porządek. Wolnostojąca skrzynia na pościel, która może również posłużyć na magazyn akcesoriów czy zabawek, z łatwością pomieści też komplet dodatkowej pościeli dla gości.
System szaf z kolekcji Verto to także modele dwu, trzy, a nawet czterodrzwiowe. Wnętrza szaf podzielono na praktyczne strefy przechowywania. Dzięki przestronnym półkom i długim drążkom ubraniowym unikniesz gniecenia się odzieży. Z kolei nowoczesna komoda z oryginalnym motywem dekoracyjnym nada Twojemu wnętrzu indywidualny charakter.
Verto to także niezbędnik kobiecej sypialni - toaletka z szufladami. Zapewni Ci idealne warunki potrzebne do ułożenia perfekcyjnej fryzury czy nałożenia wyjściowego makijażu. Ponadto szerokie lustro idealnie komponuje się z designem pozostałych części zestawu mebli do sypialni.
Krawędzie zabezpieczone obrzeżem ABS, dają Ci gwarancje wieloletniej trwałości mebli sypialnianych.

Zobacz też

  1. Nowoczesne sypialnie – 4 najtańsze rozwiązania.
  2. Mała sypialnia – Jakie meble wybrać? Zobacz 4 rozwiązania!
  3. Idealny materac do spania.

    Ostatnie komentarze klientów: