×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Sypialnia Enod

(10 produktów)

Sypialnia Enod

Meble do sypialni Enod sprawią, że Twoja sypialnia nabierze przytulnego oraz praktycznego charakteru. Prosta forma oraz stylistyka mebli sprawi, że przypadną one do gustu zarówno miłośnikom nowoczesnych, jak i klasycznych rozwiązań. Ponadto sypialnia Enod, kolorystykę zaczerpuje z modnych trendów skandynawskich, które podkreślają naturalną fakturę drewna.

Decydując się na kolekcję Enod możesz wybrać jeden z gotowych zestawów mebli lub skomponować własny. Do wyboru masz:

  • łóżko Enod, które posiada pojemnik na pościel oraz ciekawe wezgłowie. Dodatkowo łóżko jest wyposażone w stelaż pod materac na ramie metalowej.
  • Szafy przesuwne. Każda z nich posiada ten sam rozkład półek, ale różnią się przednim frontem. Możesz wybrać szafę, która posiada na froncie lustrzany panel. Dużym udogodnieniem jest zastosowane światło w górnej części szafy.
  • Jeśli potrzebujesz więcej miejsca do przechowywania ubrań do zestawu możesz dobrać komodę. Model posiada praktyczne szuflady oraz dwie szafki.
  • w każdej sypialni powinno znaleźć się miejsce na stolik nocny. Szafki nocne z kolekcji Endo posiadają dwie szuflady.

Zobacz też

  1. Sypialnia na poddaszu
  2. Nowoczesne sypialnie – 4 najtańsze rozwiązania.
  3. Łóżka do sypialni z pojemnikiem na pościel.

    Ostatnie komentarze klientów: