Sypialnia Enod

Sypialnia Enod (10 produktów)

Meble do sypialni  Enod sprawią, że Twoja  sypialnia nabierze przytulnego oraz praktycznego charakteru. Prosta forma oraz stylistyka mebli sprawi, że przypadną one do gustu zarówno miłośnikom... Czytaj więcej

Cechy kolekcji:

meble do sypialni meble sypialniane łóżko

Sypialnia Enod(10 produktów)

Szafa lustrzana Enod 8

2 236 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Sypialnia Enod

Meble do sypialni Enod sprawią, że Twoja sypialnia nabierze przytulnego oraz praktycznego charakteru. Prosta forma oraz stylistyka mebli sprawi, że przypadną one do gustu zarówno miłośnikom nowoczesnych, jak i klasycznych rozwiązań. Ponadto sypialnia Enod, kolorystykę zaczerpuje z modnych trendów skandynawskich, które podkreślają naturalną fakturę drewna.

Decydując się na kolekcję Enod możesz wybrać jeden z gotowych zestawów mebli lub skomponować własny. Do wyboru masz:

  • łóżko Enod, które posiada pojemnik na pościel oraz ciekawe wezgłowie. Dodatkowo łóżko jest wyposażone w stelaż pod materac na ramie metalowej.
  • Szafy przesuwne. Każda z nich posiada ten sam rozkład półek, ale różnią się przednim frontem. Możesz wybrać szafę, która posiada na froncie lustrzany panel. Dużym udogodnieniem jest zastosowane światło w górnej części szafy.
  • Jeśli potrzebujesz więcej miejsca do przechowywania ubrań do zestawu możesz dobrać komodę. Model posiada praktyczne szuflady oraz dwie szafki.
  • w każdej sypialni powinno znaleźć się miejsce na stolik nocny. Szafki nocne z kolekcji Endo posiadają dwie szuflady.

Zobacz też

  1. Sypialnia na poddaszu
  2. Nowoczesne sypialnie – 4 najtańsze rozwiązania.
  3. Łóżka do sypialni z pojemnikiem na pościel.

    Ostatnie komentarze klientów: