Kolekcja Lorena

Kolekcja Lorena (5 produktów)

Interesują Cię nowoczesne meble do salonu ? Jeśli tak, to kolekcja Lorena może przypaść Ci do gustu. Nowoczesny charakter mebli został uzyskany dzięki wykończeniu frontów na wysoki połysk oraz... Czytaj więcej

Cechy kolekcji:

Najmodniejsza kolorystykaInnowacyjne rozwiązaniaWyjątkowa prezencja

Meblościanka Lorena

1 680 zł
Dostawa: do 15 dni roboczych

Komoda Lorena HB

1 215 zł
Dostawa: do 15 dni roboczych

Komoda Lorena GL

670 zł
Dostawa: do 15 dni roboczych

Komoda Lorena SB

905 zł
Dostawa: do 15 dni roboczych

Meblościanka Lorena Mini

1 090 zł
Dostawa: do 15 dni roboczych

Kolekcja Lorena

Interesują Cię nowoczesne meble do salonu? Jeśli tak, to kolekcja Lorena może przypaść Ci do gustu. Nowoczesny charakter mebli został uzyskany dzięki wykończeniu frontów na wysoki połysk oraz zastosowaniu oświetlenia LED, które podkreśli zawartość półek oraz nada pomieszczeniu odpowiedniego nastroju.

Meble dostępne są w modnej kolorystyce, która opiera się na bieli. Białe meble sprawiają, że pomieszczenie wydaje się większe oraz jaśniejsze. Natomiast elementem dekoracyjnym są czarne wstawki oraz uchwyty.

Kolekcja Lorena składa się z kilku elementów, wśród nich znajdują się komody oraz witryna. Jednak najważniejszym elementem tej linii jest meblościanka Lorena, która doskonale sprawdzi się w dużych pomieszaniach. Jej podstawą jest długa szafka RTV z szufladami. Górną część meblościanki stanowią wiszące szafki, które zapewnia sporo miejsca do przechowywania oraz ekspozycji.

Zobacz też:

  1. 5 sposobów, by optycznie powiększyć mały salon.
  2. Meble do salonu, które pasują do szarych ścian. Zobacz 12 inspiracji!
  3. Sofy rozkładane, kanapy czy wersalki?