×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Meble młodzieżowe Dido

(22 produktów)

Meble młodzieżowe Dido

Kolekcja mebli młodzieżowych Dido to meble w nowoczesnej tonacji. Połączenie stonowanego szarego i orzeźwiających kolorów sprawi, że wnętrze nabierze wyrazu. Zostały one zaprojektowane, aby spełniać potrzeby nastolatków. Ich pokój powinien być zgodny z najnowszymi trendami oraz wysoce funkcjonalny. Dlatego w ofercie posiadamy praktyczne komody, półki, regały, pojemne szafy biurka. Niebanalne kształty mebli pobudza wyobraźnię oraz kreatywność nastolatka, energooszczędne oświetlenie LED stworzy miłą atmosferę, a kosztu użytkowania nie odczujemy w portfelu.

Pojemne meble młodzieżowe są równie ważne co wygodne miejsce do spania i odpoczynku, które zajmuje jedno z ważniejszych miejsc w pokoju dla nastolatka. TO właśnie na łóżku odrabiają lekcje, uczą się do sprawdzianów, ale co ważne, nabierają sił na kolejny dzień. W ofercie mamy łóżko młodzieżowe z materacem, narożnik oraz sofę. Każdy z tych mebli jest rozkładany oraz posiada pojemnik na pościel, co daje dodatkowe miejsce do przechowywania, poduszki w geometryczne wzory pozwolą ożywić wnętrze. Utrzymane w tej samej tonacji kolorystycznej co meble skrzyniowe, tworzą spójną, efektowną całość.

Ostatnie komentarze klientów: