×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Szafy

(41 produktów)

Szafy

Szafy z tej kategorii zostały stworzone z dbałością o każdy szczegół, a także wysoką jakość wykonania. Zachęcamy do przemyślenia cech wymienionych poniżej, aby wybór był możliwie najlepszy.

Odpowiednia pojemność szafy to jedna z istotniejszych cech dlatego warto rozważyć zakup szafy przesuwnej. Zwykle oferują one dużą powierzchnię użytkową. Pozwalają na wygodne przechowywanie wielu przedmiotów, a dzięki oryginalnemu wyglądowi nie rzadko są ozdobą pomieszczenia. Nie tylko ich wnętrze jest funkcjonalne - na froncie zazwyczaj znajduje się lustro, które optycznie powiększa i rozjaśnia pomieszczenie Jeżeli chcemy naszemu wnętrzu nadać efektu nowoczesności warto zastanowić się nad wybraniem frontów wykończonych w wysokim połysku. Dla bardziej wymagających osób przygotowaliśmy opcje z różnymi stylami wykończenia np. listwami ozdobnymi.  
W naszej ofercie znajdziesz szafy w wielu wymiarach - pozwoli to na dopasowanie tego mebla do każdego pomieszczenia, zarówno pod względem wysokości, jak i szerokości i głębokości.
Przygotowana przez nas bogata kolorystyka wybranych modeli spełni oczekiwania klientów lubiących odważne i wyróżniające się kolory. 
Oświetlenie LED dostępne w wybranych modelach stworzy w twojej sypialni przyjemny klimat a także ułatwi odnalezienie się w dalszych zakamarkach jej wnętrza.

Rozejrzyj się po sklepie i przekonaj się sam, że mamy wszystko czego szukasz.  

Ostatnie komentarze klientów: