×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Filtry

Cena

od 
do 

Szerokość

od 
cm
do 
cm

Wysokość

od 
cm
do 
cm

Głębokość

od 
cm
do 
cm

Lustro

Szafy

Promocje

Szafy

(39 produktów)

Szafy

Szafy z tej kategorii zostały stworzone z dbałością o każdy szczegół, a także wysoką jakość wykonania. Zachęcamy do przemyślenia cech wymienionych poniżej, aby wybór był możliwie najlepszy.

Odpowiednia pojemność szafy to jedna z istotniejszych cech dlatego warto rozważyć zakup szafy przesuwnej. Zwykle oferują one dużą powierzchnię użytkową. Pozwalają na wygodne przechowywanie wielu przedmiotów, a dzięki oryginalnemu wyglądowi nie rzadko są ozdobą pomieszczenia. Nie tylko ich wnętrze jest funkcjonalne - na froncie zazwyczaj znajduje się lustro, które optycznie powiększa i rozjaśnia pomieszczenie Jeżeli chcemy naszemu wnętrzu nadać efektu nowoczesności warto zastanowić się nad wybraniem frontów wykończonych w wysokim połysku. Dla bardziej wymagających osób przygotowaliśmy opcje z różnymi stylami wykończenia np. listwami ozdobnymi.  
W naszej ofercie znajdziesz szafy w wielu wymiarach - pozwoli to na dopasowanie tego mebla do każdego pomieszczenia, zarówno pod względem wysokości, jak i szerokości i głębokości.
Przygotowana przez nas bogata kolorystyka wybranych modeli spełni oczekiwania klientów lubiących odważne i wyróżniające się kolory. 
Oświetlenie LED dostępne w wybranych modelach stworzy w twojej sypialni przyjemny klimat a także ułatwi odnalezienie się w dalszych zakamarkach jej wnętrza.

Rozejrzyj się po sklepie i przekonaj się sam, że mamy wszystko czego szukasz.  

Ostatnie komentarze klientów: