Kategorie

Szafy

Nowatorskie szafy Helvetia to szeroki wolumen najbardziej nowoczesnych propozycji wyposażenie salonu, sypialni, garderoby, a także przedpokoju. Sięgając po szereg innowacyjnych rozwiązań, producent stworzył linię szaf wyróżniających się przede wszystkim eleganckim wyglądem, a także ponadprzeciętną funkcjonalnością.

Szafy przesuwne Helvetia

Przebogata oferta firmy Helvetia to przede wszystkim szafy przesuwne oraz ich odpowiedniki z uchylnymi drzwiami. Korzystając z mariażu dostępnych rozmiarów, z łatwością dopasujesz wybraną przez siebie szafę do wielkości pomieszczenia, w którym zamierzasz ją ustawić.

Krewniaczka szafy przesuwnej, innowacyjna szafa z drzwiami składanymi to doskonała propozycja wyposażenia damskiej garderoby. Lekkim ruchem ręki odsłonisz wnętrze i tym samym zyskasz dostęp do wszystkich zgromadzonych w jej zakamarkach ubrań i dodatków.

Część oferowanych przez nas modeli to szafy z lustrem. Ten detal po pierwsze niezawodnie służyć Ci będzie do przejrzenia całej swojej sylwetki przed wielkim wyjściem, a po drugie we wnętrzu spełni dodatkową funkcję – tafla lustra odbijając wpadające do pomieszczenia promienie, doświetli wnętrze i korzystnie wyeksponuje największe walory wnętrza.

Podobnie jak pozostałe meble Helvetia, również szafy utrzymane zostały modnej w kolorystyce. Nawiązując do najświeższych trendów w aranżacji wnętrz, przygotowaliśmy dla Ciebie białe szafy, modele w szarych tonach betonu, a także ponadczasowe szafy w kolorach imitujących różnej intensywności wybarwienie drewna.

Szafy od producenta

Szeroki wybór najbardziej funkcjonalnych, a zarazem designerskich propozycji obejmuje również szafy Forte. Starannie przemyślane rozwiązania zaowocowały stworzeniem linii mebli wyróżniających się maksymalną pojemnością, a zarazem ciekawym wzornictwem. Meble Forte to także szafy młodzieżowe oraz modele z uchylnymi przesuwnymi drzwiami.

Z kolei szafy Lenart to wielofunkcyjne meble o maksymalnej pojemności. Poza standardowymi półkami i obszerną strefą do zawieszania wieszaków znajdziesz w nich również szuflady i niejednokrotnie półki otwarte. Każdy ze starannie zaprojektowanych schowków, możesz wykorzystać zgodnie ze swoimi potrzebami.

Zobacz też:

Szafy przesuwne

Szafy przesuwne – dlaczego są takie popularne?

Szafy przesuwne to zawsze dobry wybór, gdyż są: praktyczne, funkcjonalne oraz posiada przemyślane rozwiązania. Jednak najważniejszą rolę odgrywają w niej zastosowane drzwi.

Zobacz więcej

Szafa do przedpokoju

Szafy do przedpokoju. Popularne i sprawdzone rozwiązania

Sprawnie zorganizowany przedpokój to klucz do punktualności! Przed wyjściem do pracy najczęściej szukamy: kluczy, torebki / aktówki , a w okresie jesienno-zimowym czapki oraz rękawiczek. Zobacz szafy do przedpokoju oraz pomysłowe rozwiązania, które ułatwią Ci nie tylko poranki!.

Zobacz więcej

jak wybrać szafę

Jak zaaranżować wnętrze szafy, by dwie osoby zmieściły w niej swoje ubrania

Źle zaprojektowana lub nieprawidłowo dobrana szafa potrafi popsuć nam samopoczucie. Z półkami, szufladami, czy wyposażona tylko w drążki na wieszaki? Odwiedź nasz blog i dowiedz się na, co zwrócić uwagę, by uniknąć typowych błędów.

Zobacz więcej