Wybierz parametry:

Cena

270 zł - 1740 zł

Szerokość

80 - 215

Wysokość

70 - 150

Głębokość

35 - 50

Komody

komoda,pojemna komoda,komoda pokojowa,komoda do pokoju,komoda z szufladami,nowoczesna komoda

Komody (81 produktów)

na stronę

Komody

Potrzebujesz dodatkowego miejsca na przechowywanie? Komody z naszej oferty zapewnią Ci dodatkową przestrzeń zamkniętą w ładnym i przemyślanym wyglądzie. Funkcjonalne komody, które doskonale pasują do każdego wnętrza. Duży wybór szerokości pozwoli na dopasowanie komody do każdego wnętrza. Komoda to mebel praktyczny, a jednocześnie niezbędny elem...

Potrzebujesz dodatkowego miejsca na przechowywanie? Komody z naszej oferty zapewnią Ci dodatkową przestrzeń zamkniętą w ładnym i przemyślanym wyglądzie. Funkcjonalne komody, które doskonale pasują do każdego wnętrza. Duży wybór szerokości pozwoli na dopasowanie komody do każdego wnętrza. Komoda to mebel praktyczny, a jednocześnie niezbędny element wyposażenia każdego domu lub mieszkania. Wybór komody do mieszkania jest definiowany przez wygląd pomieszczenia, w którym ma się znaleźć, a także przez cechy funkcjonalne.

W swojej ofercie posiadamy komody całkowicie zabudowane, podzielone na półki i szuflady, a także te częściowo otwarte i przeszklone. Wybrane modele posiadają oświetlenie LED, a fronty wykonane w wysokim połysku nadają im nowoczesnego wyglądu. Propozycje wykonane w połączeniu wysokiego połysku z matowymi elementami dodadzą Twojemu pomieszczeniu oryginalności. Różnorodność stylów, wymiarów i kolorów to słowa cechujące nasz asortyment. Komody wykonane są z najwyższą dbałością o detale.

Więcej

Ostatnie komentarze klientów: