Kategorie

Komoda do salonu Amber 26

790 zł

Dostawa: do 18 dni roboczych

Komoda Baros 26

670 zł

Dostawa: do 18 dni roboczych

Komoda nowoczesna Aksel 26

440 zł

Dostawa: do 18 dni roboczych

Komody

Potrzebujesz dodatkowego miejsca na przechowywanie? Komody z naszej oferty zapewnią Ci dodatkową przestrzeń zamkniętą w ładnym i przemyślanym wyglądzie. Natomiast duży wybór szerokości, pozwoli na dopasowanie komody do każdego wnętrza. Komoda to mebel praktyczny, a jednocześnie niezbędny element wyposażenia każdego domu lub mieszkania. Wybór komody do mieszkania jest definiowany przez wygląd pomieszczenia, w którym ma się znaleźć, a także przez cechy funkcjonalne.

W swojej ofercie posiadamy komody do sypialni całkowicie zabudowane, podzielone na półki i szuflady. Taki model sprawi, że zyskasz dodatkowe miejsce do przechowywania ubrań lub bielizny. Ponadto możesz ją zestawić z łóżkiem oraz szafą z tej samej kolekcji tworząc spójny zestaw mebli do sypialni.

Salon to również dobre miejsce dla komody, jednak w tym wnętrzu lepiej sprawdza się modele częściowo otwarte i przeszklone. Dzięki nim będziesz mogła wyeksponować ulubione przedmioty! Ponadto wybrane modele posiadają oświetlenie LED, które dodatkowo podkreśli zawartość półek. Ten element aranżacyjny świetnie dopasuje się do witryny.

Podobają Ci się nowoczesne meble? Wybierz komodę, której fronty wykonane są w wysokim połysku! Natomiast propozycje wykonane w połączeniu wysokiego połysku z matowymi elementami dodadzą Twojemu pomieszczeniu oryginalności. Różnorodność stylów, wymiarów i kolorów to słowa cechujące nasz asortyment. Komody wykonane są z najwyższą dbałością o detale.

 

Zobacz też:

nowoczesne komody

Komody w nowoczesnym wydaniu!

W przypadku nowoczesnej komody trudno jest wskazać jeden wzór. Nowoczesna komoda dla każdego z nas może wyglądać trochę inaczej i być rozważana w innych kryteriach. Jednak jest kilka trendów, które tą nowoczesność podkreślają. Zobacz jakie!

Zobacz więcej

biała komoda

Białe komody – modne sposoby na przechowywanie!

Szukasz rozwiązania, jak urządzić mały balkon w bloku? Zobacz nasze sposoby na zielony balkon w bloku.

Zobacz więcej

mała sypialnia

Jak wybrać komodę?

Wejdź i zobacz nasz przewodnik. Dowiesz się, co warto wiedzieć przed zakupem komody.

Zobacz więcej