Półki(11 produktów)

Półka Togo TG01

209 zł

Dostawa: 7-8 tygodni

Półka Larona LA02

110 zł

Dostawa: 7-8 tygodni

Półka wisząca Hektor HR02

279 zł

Dostawa: 7-8 tygodni

Półka wisząca Hektor HR01

219 zł

Dostawa: 7-8 tygodni

Półka Togo TG02

269 zł

Dostawa: 7-8 tygodni

Półka wisząca Widin WI02

99 zł

Dostawa: 7-8 tygodni

Półki

Półka to dobre rozwiązanie na uzupełnienie przestrzeni. Jest to ciekawy element dekoracyjny, na którym można umieścić ramki ze zdjęciami, czy inne elementy ozdobne. Dobrze wyeksponuje także domową biblioteczkę. Półka pozwala na zaoszczędzenie przestrzeni, a jednocześnie nadaje gołym ścianom charakteru. Twoje pomieszczenie dzięki półkom przestanie być nudne. 

Oferowane przez nas półki doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach nowoczesnych, a także w tych nawiązujących do wystroju klasycznego. Każdy znajdzie tutaj coś, co spełni jego oczekiwania i wymogi. Posiadamy półki w standardowych, meblarskich barwach, a także w bardziej wyrazistych i odważnych kolorach. Niekonwencjonalne kształty niektórych modeli nadadzą pomieszczeniu oryginalności, a te o minimalistycznym wyglądzie sprawdzą się w każdej aranżacji. Doskonale uzupełniają wystrój salonu, sypialni, a także innych pomieszczeń.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zobacz też:

Meble do salonu

Salon: niezbędne meble i ich praktyczne funkcje

Aranżacja idealnego salonu to ogromne wyzwanie, zwłaszcza że to pomieszczenie jest wizytówką całego mieszkania. Zobacz jak je urządzić!

Zobacz więcej

Salon w szarościach

Szary salon, czyli jak urządzić, by nie był nudny?

Szary salon przeraża Cię tym, że będzie nudny? Niepotrzebnie! Niegdyś uważamy za smutny i bez wyrazu, teraz bardzo pożądany.

Zobacz więcej

meblościanki

Magia meblościanki – kultowy mebel, który na nowo rozkochał Polaków!

Współcześnie perełki PRL-u zostały zastąpione przez zupełnie inne meblościanki, o ciekawym i prostym designie. Zobacz nasze propozycje!

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: