×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Meble łazienkowe Jessi

(3 produktów)

Meble łazienkowe Jessi

Kluczem aranżacyjnym niemal każdej łazienki są przede wszystkim odpowiednie meble łazienkowe.
Jessi to praktyczne i funkcjonalne meble do łazienki. Wykonane są w stylu nowoczesnym – posiadają prostą i nieskomplikowaną bryłę oraz kolorystykę do wyboru.
Wyposażone są w szafki wiszące, które dodają wnętrzu niepowtarzalnego charakteru.
To w nich miejsce swe znajdą się ręczniki, kosmetyki oraz przyrządy do codziennej higieny. Meble posiadają również szafkę pod umywalkę, w której można przechowywać środki czystości.
Meble łazienkowe Jessi charakteryzują się dużą wytrzymałością oraz są także stosunkowo odporne na wodę i wysoką temperaturę – zostały stworzone z wysokojakościowej płyty wiórowej laminowanej oraz płyty MDF.
W opcji dodatkowej istnieje możliwość doposażenia mebli o umywalkę, syfon, a także o oświetlenie LED, dodające całości jeszcze bardziej nowoczesnego charakteru.

Zobacz też:

Meble do łazienki

Wąska łazienka – 5 pomysłów aranżacyjnych

Decydujesz się na remont wąskiej łazienki?
Znakomicie! Zajrzyj do naszego wpisu i zainspiruj się.

Zobacz więcej

Meble łazienkowe

Aranżacja małej łazienki w bloku

Jesteś posiadaczem małej łazienki w bloku?
Świetnie się składa! Znamy praktyczne rozwiązania aranżacyjne, które mogą Ci pomóc. Przeczytaj nasz wpis i zainspiruj się.

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: