×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Meble łazienkowe Mia

(1 produkt)

Meble łazienkowe Mia

Minimalizm i nowoczesność to style, które charakteryzują zestaw mebli do łazienki MIA. Jego uniwersalność przejawia się w dostępnej kolorystyce oraz możliwości zawieszenia mebli na ścianie lub ustawienia na podłodze dolnych segmentów. Minimalizm mebli polega na prostej formie oraz delikatnych uchwytach w metalicznym kolorze.

Meble łazienkowe Mia składają się z kilku elementów. Pierwszym z nich jest wysoka szafka, która posiada dwie zamknięte szafki, jedną szufladę oraz otwarte półki. Dzięki takiemu połączeniu Twoja łazienka zyska funkcjonalne rozwiązania.

Następnym elementem zestawu łazienkowego jest szafka pod umywalkę. W jej wnętrzu znajduje się wysoka półka – z pewnością sprawdzi się do przechowywania detergentów.

By mieć pewność, że każdy domownik posiada w łazience własną półkę, do zestawu zostały dołączone jeszcze dwie szafki. Każda z nich posiada po dwie półki. Przydatnym dodatkiem do zestawu jest lustro z półeczkami oraz umywalka.

Zobacz też:

tanie meble łazienkowe

Meble łazienkowe – stojące czy wiszące?

Aby w łazience zachować harmonię, warto wybrać meble łazienkowe pasujące do siebie. Ale jak tego dokonać? Doskonałym rozwiązaniem w takie sytuacji będzie kupienie gotowego zestawu łazienkowego.

Zobacz więcej

nowoczesna łazienka

Nowoczesna łazienka - inspiracja

Nowoczesna łazienka często kojarzy się z zimnymi wnętrzami i brakiem funkcjonalności, ale nie musi tak być! Nowoczesna łazienka może emanować ciepłem, przestronnością oraz jasnością.

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: