×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Meble młodzieżowe Bob

(28 produktów)

Meble młodzieżowe Bob

Meble do pokoju nastolatka, które będą praktyczne i podkreślą jego indywidualny styl to skarb. Dlatego z pomocą przyjdzie tutaj zestaw mebli młodzieżowych z kolekcji BOB. Kontrastowa kolorystyka oraz zdobienia na frontach mebli z elementami ze świata mody, przyrody, muzyki czy motoryzacji, podkreślą zainteresowania zarówno chłopca, jak i dziewczynki. Ergonomiczne uchwyty są nie tylko ozdobą, ale także łatwiej je chwycić. Meble młodzieżowe BOB zostały zaprojektowane tak, by pomieściły ubrania, sprzęt sportowy oraz książki nastolatka.

Duża ilość półek, szafek oraz szuflad pozwolą przechowywać rzeczy w odpowiednim porządku. Różnorodne elementy sprawią, że umeblowanie pokoju nastolatka będzie samą przyjemnością. Komody niskie, wysokie, ławy i szafy o różnych wymiarach to wygodny sposób by stworzyć praktyczny pokój.

Ostatnie komentarze klientów: