Sypialnia Hektor(7 produktów)

Szafa Hektor HR21

2 225 zł

Dostawa: 5-6 tygodni

Komoda Hektor HR43

1 109 zł

Dostawa: 5-6 tygodni

Sypialnia Hektor I

4 690 zł

Dostawa: 5-6 tygodni

Sypialnia Hektor II

3 581 zł

Dostawa: 5-6 tygodni

Sypialnia Hektor

Sypialnia Hektor to zestaw mebli do sypialni, który prezentuje się elegancko, ale z nutą nowoczesności. Na elegancki wyraz mebli, wpływa zastosowana kolorystyka. Duet „jasny + ciemny” zawsze nadaje meblom szyku, a szczególnie tym z zaokrąglonymi krawędziami frontów. Natomiast nuta nowoczesności przejawia się w połyskującym wykończeniu frontów, które dodatkowo odbijają światło i sprawiają, że pomieszczenie wydaje się jaśniejsze.

Zestaw mebli Hektor umożliwia nam stworzenie funkcjonalnej oraz dopasowanej do potrzeb sypialni. Punktem pierwszym, bez którego sypialnia nie może istnieć jest łóżko. Model Hektor opiera swoją konstrukcję na nietuzinkowych, trapezowych nogach. Jego detalem dekoracyjnym jest ciemna wstawka, znajdująca się na wezgłowiu.

Kolejny, ważny element sypialni to szafa. W kolekcji Hektor szafy zostały wyposażone w drążek na ubrania oraz szereg półek. W zależności od potrzeb, możesz wybrać szafę cztero- lub pięciodrzwiową. Na środkowych drzwiach szafy zostały zamieszczone duże lustra.

Dodatkowymi elementami wyposażenia sypialni są stoliki nocne wyposażone w dwie szuflady oraz komoda, która posiada jedną szufladę z trzema przegródkami i szereg półek w szafce.

Zobacz też

  1. Sypialnia z kobiecym akcentem
  2. Łóżka do sypialni – funkcje i praktyczne zastosowania.
  3. Sypialnia na poddaszu.

    Ostatnie komentarze klientów: