×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Sypialnia Hektor

(7 produktów)

Sypialnia Hektor

Sypialnia Hektor to zestaw mebli do sypialni, który prezentuje się elegancko, ale z nutą nowoczesności. Na elegancki wyraz mebli, wpływa zastosowana kolorystyka. Duet „jasny + ciemny” zawsze nadaje meblom szyku, a szczególnie tym z zaokrąglonymi krawędziami frontów. Natomiast nuta nowoczesności przejawia się w połyskującym wykończeniu frontów, które dodatkowo odbijają światło i sprawiają, że pomieszczenie wydaje się jaśniejsze.

Zestaw mebli Hektor umożliwia nam stworzenie funkcjonalnej oraz dopasowanej do potrzeb sypialni. Punktem pierwszym, bez którego sypialnia nie może istnieć jest łóżko. Model Hektor opiera swoją konstrukcję na nietuzinkowych, trapezowych nogach. Jego detalem dekoracyjnym jest ciemna wstawka, znajdująca się na wezgłowiu.

Kolejny, ważny element sypialni to szafa. W kolekcji Hektor szafy zostały wyposażone w drążek na ubrania oraz szereg półek. W zależności od potrzeb, możesz wybrać szafę cztero- lub pięciodrzwiową. Na środkowych drzwiach szafy zostały zamieszczone duże lustra.

Dodatkowymi elementami wyposażenia sypialni są stoliki nocne wyposażone w dwie szuflady oraz komoda, która posiada jedną szufladę z trzema przegródkami i szereg półek w szafce.

Zobacz też

  1. Sypialnia z kobiecym akcentem
  2. Łóżka do sypialni – funkcje i praktyczne zastosowania.
  3. Sypialnia na poddaszu.

    Ostatnie komentarze klientów: