Wybierz parametry:

Cena

240 zł - 2505 zł

Długość

90 cm - 260 cm

Szerokość

60 cm - 230 cm

Wysokość

55 cm - 110 cm

Pojemnik na pościel

Kanapy i sofy

Promocje

sofa,kanapa,kanapa do salonu,sofa do salonu

BEST SELLERS

Kanapy i sofy (146 produktów)

na stronę

Kanapy i sofy

Sofa pełni w pomieszczeniu przede wszystkim funkcje wypoczynkowe. Po ciężkim dniu doskonale sprawdza się jako miejsce do zregenerowania sił. Dlatego wybór odpowiedniej jest bardzo istotny. Na naszym sklepie posiadamy ich bardzo szeroki wybór w związku z tym przygotowaliśmy mały poradnik ułatwiający wybór tej odpowiedniej.

Jaka powinna być sofa idealna?

Przeprowadzenie sondażu na temat sofy idealnej z pewnością zakończyło by się niejednoznacznym wynikiem. W zależności od potrzeb, klient może wskazać inne wytyczne, które będą dla niego przydatne podczas wyboru kanapy. Istotną rolę odgrywa pomieszczenie, w którym sofa ma się znaleźć. Generalizując: najczęściej klienci wybierają sofy rozkładane, z pojemnikiem na pościel.

Bardzo ważne jest, aby sprawdzić czym zostało wypełnione siedzisko i oparcie mebla, ponieważ to wpływa na stopień komfortu użytkowania kanapy. Struktura konstrukcji mebla powinna być z dobrej jakości drewna, aby klient mógł korzystać z przyjemnego wypoczynku przez wiele lat. Przy sofach rozkładanych warto zwrócić uwagę, aby mechanizm do rozstawiania był zbudowany z niezawodnych części.

Polecamy zajrzeć do nowości, gdzie wciąż pojawiają się idealne modele do pokoju dziennego.

Miejsce przeznaczenia sofy

Duży wybór sof pozwala na dopasowanie odpowiedniego modelu do konkretnego wnętrza. Inne parametry będzie wskazywać singiel, dla którego jego małe mieszkanie jest osobistym azylem, a odmienne wyznaczy wieloosobowa rodzina. Osoby ceniące sobie bliskie kontakty z najbliższymi z pewnością będą wolały wybrać sofę rozkładaną, która zapewni dodatkowe miejsce do spania. Taka opcja doskonale posłuży podczas odwiedzin gości, którzy ze chcą zostać na noc. Młodym osobom może spodobać się kompaktowy model, którym łatwo można manewrować podczas przemeblowania. Niezależnie jakiej sofy szukasz, jesteśmy gotowi na każdy scenariusz.

Ulubiony styl

Klienci zazwyczaj poszukują sofy, która będzie przyciągać uwagę kolorem i wzorem. Kanapa musi wizualnie pasować do pożądanej tematyki.

Do pokoju dziecięcego wybierane są żywe kolory, które wywierają pozytywne emocje na maluchach. Dla dziewczynki są zarezerwowane kolory pastelowe: róż, błękit, biel, natomiast do pokoju chłopięcego stosuje się zieleń oraz granat. Ustawny mebel wypoczynkowy umożliwia dogodne dopasowanie sofy do całej aranżacji. Modny styl safari opiera się na odcieniach brązu, a pasjonaci podróży żeglarskich odnajdują się w barwach niebieskich wzbogaconych o czystą biel.

Sofa do salonu często zajmuje jego centralne miejsce. Warto więc zadbać o to, by była odpowiedniej jakości oraz jej wizualna strona nas w pełni satysfakcjonowała.

Podsumowanie

Jeżeli potrzebują Państwo wyjątkowej sofy do salonu, pokoju młodzieżowego czy biura znajdziecie ją w naszym sklepie wybierając wśród setek kolorów i wzorów.

Na wszystkie przedmioty zakupione w naszym sklepie obowiązuje 24 – miesięczna gwarancja.

Darmowa dostawa na terenie całej Polski.

Ostatnie komentarze klientów: