Wybierz parametry:

Cena

255 zł - 2190 zł

Długość

90 cm - 260 cm

Szerokość

60 cm - 105 cm

Wysokość

55 cm - 110 cm

Pojemnik na pościel

Kanapy i sofy

Promocje

sofa,kanapa,kanapa do salonu,sofa do salonu

BEST SELLERS

Kanapy i sofy (123 produktów)

na stronę

Kanapy i sofy

Cześć, pewnie chcesz wybrać sofę lub kanapę idealną dla Twojego salonu. Na pewno chcesz też, żeby była w rozsądnej cenie, z funkcją spania i wytrzymała trzęsienie ziemi. O ile z ostatnim warunkiem może być ciężko tak z całą resztą nie będzie najmniejszego problemu.

Aktualnie znajdziesz u nas 150 modeli kanap i sof w bardzo szerokim i korzystnym przedziale cenowym a co najlepsze — prawie 80% z nich ma funkcję spania i pojemnik na pościel. Każda z naszych kanap i sof cechuje się indywidualnym stylem, wpasowując się w najnowsze trendy.

Kanapy i sofy na długie lata

Oczywiście nie tylko wygląd mebla ma znaczenie. Zależy Ci na tym, aby kupiona kanapa była długo w idealnym stanie. Dlatego produkcja naszych sof i kanap opiera się o materiały z górnej półki. W efekcie zamawiasz produkt, który będzie się świetnie prezentować a swą niezmienioną formę, zachowa przez lata. Masz do czynienia z genialnym duetem, który uświetni Twój czas spędzony w domu.

Meble do salonu gotowe na wszystko

Sofy i kanapy to meble tapicerowane, a więc istotny przy ich wyborze jest dobór odpowiedniej tkaniny. Zwłaszcza jeśli meble te mają stać w salonie. Stojąc w nim, muszą być gotowe na toczące się życie rodzinne w tym zabawę dzieci lub organizowane imprezy. Czekoladowy tort czy wino nie zrobią wrażenia na naszych plamoodpornych tkaninach. Jeśli nie wiesz jak je rozpoznać, to świetnie się składa, ponieważ przygotowaliśmy leksykon tkanin, który ułatwi Ci wybranie tej dostosowanej do Twoich potrzeb.

Pamiętaj:

  1. Wszystkie meble dostarczymy Ci zupełnie gratis
  2. Otrzymasz rabat 3% na następne zakupy
  3. Możesz odebrać 30 zł na zakupy zapisując się do newslettera

Teraz, gdy już wiesz wszystko co niezbędne do znalezienia swojego wymarzonego mebla pozostało nam życzyć Ci udanych zakupów.

Jeśli chciałbyś się zainspirować to zajrzyj tutaj:

  1. Mały pokój na poddaszu z wersalką
  2. Pokój studenta
  3. Przytulny salon z kanapą
  4. Sofy za mniej niż 1000 zł
  5. Czym kierować się przy wyborze kanapy do spania?
  6. Gdzie szukać nowej kanapy
  7. Kanapa czy wersalka – Sprawdź, jaka jest różnica

Ostatnie komentarze klientów: