×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Sypialnia Ikar

(15 produktów)

Sypialnia Ikar

Meble Ikar to spełnieni marzeń o nowoczesnej sypialni. Podstawą mebli sypialnianych jest łóżko małżeńskie. Naturalna kolorystyka i prosta bryła łóżka subtelnie podkreślają walory wnętrz urządzonych w stylu skandynawskim, minimalistycznym a przede wszystkim nowoczesnym.
Przestronne wnętrza szaf przesuwnych wyposażyliśmy w pojemne półki oraz drążek ubraniowy, dzięki czemu z łatwością pomieścisz wszystkie swoje stylizacje. Duża szafa pozwoli Ci z powodzeniem przechować również odzież sezonową. Front szafy zdobi lustro - optycznie powiększy ono przestrzeń oraz odbijając światło, korzystnie doświetli zakamarki. Nowoczesna komoda z kolekcji Ikar również zaprojektowana została z myślą o przechowywaniu. Przestronne szuflady i pojemne półki pomieszczą o wiele więcej niż tylko podręczne akcesoria. Komody dostępne są w wielu konfiguracjach – z pewnością znajdziesz wśród nich idealne dla siebie rozwiązanie. Całość dopełnia intrygujący stolik nocny z szufladą i półką otwartą, a także praktyczny kontenerek z na podręczne akcesoria.
Zestaw Ikar wykonaliśmy z solidnych komponentów, byś mógł cieszyć się wieloletnią trwałością mebli do sypialni.

Zobacz też

  1. 4 kolory do sypialni, które sprawią, że zaśniesz jak dziecko.
  2. Szafa z lustrem – nowości w Mirjan24.
  3. Sypialnia w salonie, propozycje jak urządzić.

    Ostatnie komentarze klientów: