Przedział cenowy

Cena

od 
do 

Stoły i krzesła

stół,krzesło,wygodne krzesło,zestaw stół z krzesłami,stół rozkładany,stół do kuchni,zestaw do jadalni

Stoły i krzesła (153 produktów)

  • Stoły
    <div id="krotki_opis"> <p><strong>Stół</strong> to niezwykle ważny element znajdujący się w każdym domu. Pełni ogromną rolę w życiu codziennym rodziny. Pozwala na wygodne i komfortowe spożywanie posiłków, sprawdza się podczas przyjmowania gości. Mebel ten dominuje aranżację każdej kuchni bądź <strong>jadalni</strong>. Zwykle ustawiony w centralnym miejscu pomieszczenia określa jego przeznaczenie. Niesamowicie istotne jest odpowiednie dobranie <a href="/252-stoly" target="_blank">stołu</a> do pozostałych elementów wyposażenia pomieszczenia, w którym ma się on znaleźć, tak by tworzył spójną całość z resztą.</p> <p>Podczas aranżacji wnętrza, w którym znajdzie się stół należy kierować się jego wymiarami. W swojej ofercie posiadamy <a href="https://www.mirjan24.pl/84-stoly" target="_blank">stoły</a> małe, a także<strong> rozkładane</strong>, które ze stołów 6 osobowych zwiększają się aż do <strong>12 osobowych</strong>. Posiadamy stoły w wielu wybarwieniach - od jasnych, jak dąb sonoma, do ciemnej kolorystyki, jak np. wenge. Dzięki temu każdy dopasuje stół do mebli znajdujących się w jego kuchni lub jadalni. Nasza oferta to także stoły prostokątne, kwadratowe, jak i owalne i okrągłe. Finezyjny kształt nóżek w wybranych modelach nada pomieszczeniu szczególnego wyglądu. </p> <h2 class="h4">Zobacz też</h2> <ol> <li><a href="https://goo.gl/JsutTP" target="_blank">Jak wybrać zestaw stół i krzesła do jadalni? </a></li> <li><a href="https://goo.gl/LpXvQ2" target="_blank">Krzesło Thonet nr 14, czyli ikona designu</a></li> </ol></div>
  • Krzesła
    <div id="krotki_opis"> <p><strong>Krzesło</strong> to niezbędny element każdej kuchni bądź jadalni. Powinno zapewniać wygodę podczas spożywanych posiłków, a także podczas rodzinnych lub towarzyskich spotkań. Wybór <a href="https://www.mirjan24.pl/85-krzesla" target="_blank">krzesła</a> podczas aranżacji wnętrza to wyzwanie - powinny doskonale wpasować się w stylistykę pomieszczenia, w którym będą się znajdowały, muszą odpowiadać gustom domowników, jak również gwarantować wygodę siedzenia. Nasza oferta jest bogata i różnorodna - posiadamy <a href="/253-krzesla" target="_blank">krzesła</a> w wielu stylach, w różnych obiciach i kolorach. Pozwoli to na doskonałe dopasowanie krzeseł do każdego wnętrza, a także stworzenie unikalnego zestawu. Krzesła z naszego sklepu doskonale komponują się w zestawy ze stołami z naszego asortymentu. Proponowane przez nas krzesła to modele klasyczne, drewniane, jak również nowoczesne i <strong>tapicerowane</strong>. Możliwość wyboru koloru obicia zapewnia dopasowanie krzeseł do wnętrza i własnych upodobań. Krzesła dostępne w naszej ofercie zostały wyprodukowane z najwyższą dbałością o jakość wykonania i późniejszy komfort używania. Materiały użyte do produkcji zapewniają długie lata użytkowania krzeseł, a idealne wyprofilowanie zapewnia wygodę codziennego wypoczynku.</p> <h2 class="h4">Zobacz też</h2> <ol> <li><a href="https://goo.gl/MyPXQf" target="_blank">10 nieznanych faktów o krzesłach </a></li> </ol></div>
na stronę

Stoły i krzesła

Zestaw składający się ze stołu i krzeseł pełni wyjątkową rolę w wyposażeniu całego domu. To miejsce spotkań i wspólnych posiłków, które pozwala na chwilę zwolnienia w codziennym biegu. To także miejsce rodzinnych spotkań, które zapewnia ciepłą i rodzinną atmosferę. Stoły i krzesła to istotne elementy wyposażenia każdej kuchni, jadalni, a nawet salonu. Wybór takich mebli pozwala na stworzenie dogodnego miejsca do codziennego spożywania posiłków, a także okazjonalnego przyjmowania gości. 

Mamy do zaoferowania pełne i gotowe zestawy składające się ze stołów i krzeseł, przeznaczone dla określonej liczby osób - 4, 6, a nawet 12 osób! Nasza oferta jest bardzo różnorodna - posiadamy krzesła całkowicie tapicerowane, a również takie, których oparcie tapicerowane jest częściowo lub jest w całości drewniane. Wybrane modele stołów są rozkładane, co zwiększa powierzchnię użytkową. Sprzedawane przez nas modele są bardzo rozmaite. Każdy znajdzie coś dla siebie - wielbiciel klasyki, prostych kształtów i stonowanej kolorystyki, a także wielbiciel nowoczesności i wyrazistych kolorów. 

Zachęcamy do przejrzenia naszej bogatej oferty, w której znajduje się wiele niepowtarzalnych modeli stołów i krzeseł. Posiadamy zestawy w klasycznej kolorystyce - wenge, czereśnia, olcha, orzech, czy też dąb.

Zobacz też

  1. Jak wybrać zestaw stół i krzesła do jadalni?
  2. 10 nieznanych faktów o krzesłach
  3. Ikona designu Krzesło Thonet nr 14

Ostatnie komentarze klientów: