Meble Duro(14 produktów)

Meble Duro

Salon urządzony w stylu prowansalskim jest nadzwyczaj przytulny, jasny a przede wszystkim wykonany w naturalnych kolorystykach.
Styl prowansalski, bo w takim stylu zostały wykonane meble Duro, od wielu lat nie wychodzi z mody i wciąż jest jednym z najpopularniejszych trendów w aranżacjach wnętrzarskich.
Meble do salonu Duro wzbudzają szczególny zachwyt pośród mieszkańców oraz przybywających gości. System wprowadza do wnętrza promienie południowego słońca i zapach ciepłej, malowniczej Prowansji.
Meble te zasługują na szczególną uwagę ze względu na ich wykonanie – doskonale imitują strukturę postarzanego drewna. Zastosowanie w nich uchwyty w kolorze nikiel mat, jednocześnie dopełniają aranżację, dodając jej niepowtarzalnego charakteru.
Wnętrza, w których zastosowane zostały meble Duro, sprzyjają wypoczynkowi, działają kojąco na psychikę domowników, a przebywanie w takich pomieszczeniach znacznie poprawiają nastrój.
System ten idealnie wpasuje się w aranżację jadalni, pokoju dziennego czy salonu. Dostępny jest w gotowych zestawach oraz w postaci pojedynczych elementów, które samemu możesz dobierać.
Duro to praktyczne komody, witryny, półki, szafa, szafka RTV, stolik kawowy oraz rozkładany stół.
Dzięki meblom Duro oraz przemyślanym dodatkom stworzysz wyjątkową aranżację w prowansalskim stylu.

Zobacz też

  1. Salon: niezbędne meble i ich praktyczne funkcje
  2. Meble do salonu w różnych stylach – podążamy za trendami
  3. Magia meblościanki – kultowy mebel, który na nowo rozkochał Polaków!

    Ostatnie komentarze klientów: