Meble Julietta(8 produktów)

Meble Julietta

Kolekcja Julietta to propozycja od Meble Forte, która oferuje praktyczne i modne meble do salonu, sypialni lub przedpokoju. Meble Julietta charakteryzują się połączeniem barw, które są uniwersalne i ponadczasowe. Sprawdzą się zarówno w nowoczesnych wnętrzach oraz tych bardziej klasycznych.

Wśród dostępnych mebli w tej kolekcji znajduje się takie produktu jak:

- duża szafa z drzwiami uchylnymi. W jej wnętrzu znajduje się długi drążek na wieszaki oraz szereg pojemnych półek. Dodatkowo na zewnętrznym froncie znajduje się lustro, które stanowi aspekt dekoracyjny oraz praktyczny. Lustro odbija światło sprawiając, że pomieszczenie będzie lepiej oświetlone. Szafa doskonale będzie pasować do sypialni oraz przedpokoju.

- Kolekcja oferuje również komody. Każda z nich zapewnia sporo miejsca do przechowywania. Wyposażone są w szuflady oraz szafki. W zależności od potrzeb możesz wybrać model, który oferuje więcej szuflad lub półek.

- Jeśli z meblami Julietta urządzasz salon z jadalnią do dyspozycji masz również rozkładany stół, który doskonale sprawdzi się w trakcie rodzinnych uroczystości.

Zobacz też

  1. Szybka metamorfoza salonu – meble już nawet w 5 dni.
  2. Salon: niezbędne meble i ich praktyczne funkcje.
  3. Narożniki – sprawdź jak wybrać najlepsze meble wypoczynkowe.

    Ostatnie komentarze klientów: