×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Meble młodzieżowe Lace

(12 produktów)

Meble młodzieżowe Lace

Meble młodzieżowe Lace to przykład mebli uniwersalnych i funkcjonalnych. Wystarczy nakleić na front specjalne naklejki na meble, a pokój nabierze charakteru. W pełni dostosujesz względem zainteresowań nastolatka, a pokój dziecięcy dzięki naklejkom może być także polem do popisu dla wyobraźni.

Skomponuj zestaw odpowiadający potrzebom, wybierając szafę narożną czy też komodę. Łóżka młodzieżowe nie mogą obyć się bez pojemnika na pościel. Dobierz szufladę na pościel i ciesz się dodatkowym schowkiem.

Design to przede wszystkim stonowane barwy bieli oraz dębu sonoma. Jednak czuwamy również nad bezpieczeństwem i wygodą. Dlatego uchwyty są zaokrąglone i optymalne do korzystania z nich. Odpowiednie rozmieszczenie regałów, szuflad, a nawet umieszczenie półki pod łóżkiem to sprytne rozwiązania podnoszące ergonomiczność.

Ostatnie komentarze klientów: