×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Meble młodzieżowe Libelle

(13 produktów)

Meble młodzieżowe Libelle

Kolekcja mebli Libelle to pełne wdzięku meble młodzieżowe, stworzone dla nastolatki. Symetria prostokątnych elementów frontów wniesie do pomieszczenia ład i harmonię. Neutralne kolory takie jak szary i biały okraszone zostały intensywnym i dziewczęcym fioletem. Kolekcja mebli młodzieżowych Libelle sprawi, że dziewczęcy pokój nabierze wdzięku i gracji. Uporządkowanie pokoju to nie tylko kwestia optyczna, ale również praktyczna. Szafki oraz komody sprawią, że pokój będzie dobrze zorganizowany i funkcjonalny. Regały oraz półki są świetną okazją, aby wyeksponować kolekcję książek, figurek czy inne kolekcje.

Pokój nastolatków jest ich małym światem, w którym muszą czuć komfortowo. Meble do pokoju młodzieżowego można powiększyć o dodatkowe moduły, które można skompletować wg. Własnego uznania. Pokój nastolatki to miejsce nauki, rozwijania swoich pasji, spotkań z przyjaciółmi oraz odpoczynku. Intensywna eksploatacja wymaga odpowiedniej jakości materiałów, dlatego zastosowano płytę laminowaną, odporną na zarysowania. Obrzeża częściowo wykończono okleiną PCV, która zabezpiecza je przed uszkodzeniami.

Ostatnie komentarze klientów: