Meble młodzieżowe Snow(20 produktów)

Meble młodzieżowe Snow

Kolekcja mebli Snow to meble do pokoju młodzieżowego o nowoczesnym designie. Ponadczasowa biel mebli sprawi, że meble towarzyszyć będą nastolatkowi aż do dorosłości. Kolekcja Snow oferuje łóżka młodzieżowe, szafy, komody, półki, witryny i biurka. Meble młodzieżowe Snow są idealne dla każdego, przypadną do gustu zarówno chłopcu jak i dziewczynce. Jasne kolory i symetryczne segmenty na frontach mebli wniosą do pomieszczenia światło i harmonie.

Dzięki tym meblom pokój nastolatka będzie doskonałym miejscem do nauki, odpoczynku i przygotowań do egzaminów. Pojemne szafy i komody to prosta droga do schludnego i czystego pokoju.

Strefa odpoczynku to przede wszystkim łózko, które poza wytrzymałą konstrukcją, ma możliwość zamontowania szuflad na pościel, które posłużą również jako dodatkowy schowek.

Ponadto istnieje możliwość dokupienia oświetlenia LED. Te energooszczędne zestawy to prawdziwa rewolucja. Co wieczorny koszt oświetlenia pokoju nastolatka, to zaledwie parę złoty miesięcznie. Wnętrze nabiera nowoczesnego charakteru, a my nie musimy się martwić o wyłączanie zestawu. Ponadto ich żywotność jest 10 krotnie dłuższa niż zwykłe żarówki energooszczędne. Pokój młodzieżowy oprócz oświetlenia głównego i lampki na biurku powinien mieć dekoracyjne oświetlenie LED.

Ostatnie komentarze klientów: